Kartón různých tlouštěk

Uživatelský avatar
Tomas23
Příspěvky: 23
Registrován: úte 2.2.2016 20:34
Bydliště: Dolní Třebonín

Re: Kartón různých tlouštěk

Příspěvek od Tomas23 »

Dobrý den, nevíte kde se dají sehnat kartony na podlepování v ČB?

Případně neznáte někdo e-shop, kde kromě kartonů mají také sklapel či řezací podložku? Když už budu objednávat karton, tak abych to kvůli poštovnému vzal dohromady (vím o e-shopu vltava2000, ale zde jsme nenašel skalpel).

Děkuji Tomáš
Tapan
Příspěvky: 367
Registrován: ned 18.1.2015 16:19

Re: Kartón různých tlouštěk

Příspěvek od Tapan »

Ahoj, karton jsem bral z vltavy a spokojenost, pro skalpel si skoč ke stoce do Happy Model, má tam docela výběr, podložky tam má taky, jenom nevím, jestli má Olfu.
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Kartón různých tlouštěk

Příspěvek od IceZero »

Ahoj

co vím já tak souhlas se Štěpánem - jinak v HappyModel na Mlýnský stoce (kousek od Konzervy) má Honza Musil docela výběr všeho pro plastikáře a vláčkaře, takže se dá využít i pro tvorbu krajinek a podobně. Skalpely i náhradní čepelky má od Tamky, což je převlečená Olfa a čepelky jsou zaměnitelný. Podložky ta má taky - nedávno jsem bral do zásoby ještě formát a4 - sice taky Tamka ale opět platí to s převlečenou Olfou - a má i větší formáty :D
a kartony - zkus to papírnictví co je na Lanovce naproti Prioru. já tam beru strojní lepenku, tloušťka 1 mm formát A0 za 22 kaček kus
Uživatelský avatar
Kamil
Příspěvky: 148
Registrován: ned 10.1.2016 21:08

Re: Kartón různých tlouštěk

Příspěvek od Kamil »

Já podlepuji jen tím, co se ke mě dostane, když mi něco přijde poštou, nebo rozstříhám nepoužité krabičky od výrobků, ... a stejně toho ještě i tak spoustu vyhazuji. Resp. to tahám z krabice, kterou používám na tříděný odpad, kde mám jen papír a jednou za čas to pak vynesu do konťáku. Nikdy jsem kartón na podlepení nekupoval (ale zase třeba 80x80cm v kuse nemám, zatím jsem to ale nepotřeboval).
jirmond
Příspěvky: 7
Registrován: stř 6.1.2016 22:39

Re: Kartón různých tlouštěk

Příspěvek od jirmond »

Zdravím, dovolil bych si rozšířit téma o další město, a to Ostravu :-). Poradíte, kde sehnat kartóny různých tlouštěk menších formátů, např. A4, A3. Velké beru v Praktik papíru, ale to jsou opravdu plata a pro nákup různých tlouštěk je to zbytečné.
Uživatelský avatar
Thaxim
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 17.8.2017 14:24

Re: Kartón různých tlouštěk

Příspěvek od Thaxim »

Zdracím pánové,
i já přicházím s prosbou o radu kde na zlíbsku sehnat karton 0,5 - 1mm.
Uherské Hradiště jsem prošel a nikde nic až jsrm našel rámařství, kde tyto tloušťky měli. Bohužel jsem byl obsluhou odeslán do patřičných míst, že neprodají. Prej si to musí sami objednávat, tak mam taky (pak si nedejte baňku)
Neví někdo o nějakém místě? UH, Zlín atd?
Uživatelský avatar
muf10
Příspěvky: 178
Registrován: sob 10.3.2012 12:50
Bydliště: Březnice

Re: Kartón různých tlouštěk

Příspěvek od muf10 »

Tady asi nic není, taky sem nenašel,
V centro malenovice mají v mcPapeper výkres 0,48mm
Pokud by jsi chtěl jen pár kusů něco málo mám nasyslené velikost A4 0,5 a 1mm.
Uživatelský avatar
muf10
Příspěvky: 178
Registrován: sob 10.3.2012 12:50
Bydliště: Březnice

Re: Kartón různých tlouštěk

Příspěvek od muf10 »

Při hledání fólie na rc plachetnici jsem narazil na tento obchod https://eshop.ceiba.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; možná někomu poslouží.
ve.vlaku
Příspěvky: 21
Registrován: stř 2.12.2020 19:13

Re: Kartón různých tlouštěk

Příspěvek od ve.vlaku »

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda se dá sehnat někde katón tloušťky 0,7mm?
Děkuju.
Odpovědět

Zpět na „Kde co koupit“