Farní kostel sv. Jana Křtitele Mokré Lazce/vTOM/1:120 HOTOVO

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dominik
Příspěvky: 35
Registrován: pon 17.2.2020 10:49
Bydliště: Roudnice nad Labem

Farní kostel sv. Jana Křtitele Mokré Lazce/vTOM/1:120 HOTOVO

Příspěvek od Dominik »

Po Gutech jsem se pustil do stavby č.2. Tento model jsem tady nenašel, tak jsem si řekl, že ho zkusím. Též jsem zkusil i nějakou tu řetuš.
Už ho "kuchtím" skoro týden, tak bych se teď rád podělil o nějaké foto.

Je to jiný papír, trochu silnější, než u kostela v Gutech. Něco se mi dělá lépe, něco hůř. Díly pasují perfektně, lepí se to dobře.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Tady v tom jednom ohybu se mi po celé délce část stěny utrhla. Tak jsem to vyspravil kartonem a myslím, že to ani není vidět.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

To je zatím vše.

Trošku jsem ti upravil rozmístění fotek - místo odřádkování mezi nima příště udělej mezery, je to pak přehlednější. moderátor Aki
Naposledy upravil(a) Dominik dne úte 21.4.2020 8:59, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Dominik
Příspěvky: 35
Registrován: pon 17.2.2020 10:49
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Farní kostel sv. Jana Křtitele Mokré Lazce / vTOM / 1:12

Příspěvek od Dominik »

Díky. Určitě to vypadá lépe, já s tím vkládáním fotek trochu zápasím. Snad se to příště povede :-)
Uživatelský avatar
Dominik
Příspěvky: 35
Registrován: pon 17.2.2020 10:49
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Farní kostel sv. Jana Křtitele Mokré Lazce/vTOM/1:120 HO

Příspěvek od Dominik »

Ahoj všem,
kostelík jsem dokončil, nasekal jsem tam spoustu chyb, jedna stěna mi celá praskla, druhou jsem špatně přilepil a musel jsem ji celou odříznout, kus střechy u věže mi nevyšel atd.
Podařilo se mi to vše zamaskovat, tak si myslím, že výsledek je celkem uspokojivý. Posuďte sami, budu určitě rád za připomínky.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Sakrální stavby“