Rotunda sv. Anny, Prihradzany / M.Bartoš / 1:150

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1733
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Rotunda sv. Anny, Prihradzany / M.Bartoš / 1:150

Příspěvek od Aki »

Krásně graficky zpracovaná slovenská rotunda. Jak je u Milana standardem, všechno sedí, jak má. Stavba naprosto pohodová, jenom trochu porod bylo vyřezání latí, ale při třoše trpělivosti a s ostrým skalpelem se to dá...
Křížek jsem zase nakreslil v Corelu a nechal vyleptat. Pokud ho chce někdo taky, můžete mi napsat zprávu. Momentálně je navíc nemám, ale budou v další várce.

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2563
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Rotunda sv. Anny, Prihradzany / M.Bartoš / 1:150

Příspěvek od kaktusak »

Slepené to máš parádně o tom žádná . Ale mě by zajímalo jak si dělal terén ? Jen prosím stručný návod , moc se mi líbí .
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1733
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Rotunda sv. Anny, Prihradzany / M.Bartoš / 1:150

Příspěvek od Aki »

Díky. Terény dělám všechny stejně - pokud není podklad tmavej, natřu ho tmavě hnědou, nebo černou barvou. Na trávu mám potom namíchanou univerzální směs, používám ji na všechny modely - cca 3-4 druhy drcenýho molitanu od Poláka, cca 3 druhy statický trávy a jemně přesátá hlína. Všechno to promíchám, natřu podložku lepidlem, posypu, přimáčknu a oklepu. Prostě metoda žáves. :) Akorát třeba hliněný cestičky, nebo když chci nějaký konkrétní vyšlapaný místo, tak dělám předem z tý hlýny. Ta směs udělá relativně realistickej povrch - sem tam drny, sem tam něco sešlapanýho... A je to hotový za pár minut. :)
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2563
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Rotunda sv. Anny, Prihradzany / M.Bartoš / 1:150

Příspěvek od kaktusak »

To je super nápad . Já nikdy nebyl a nebudu žádnej krajinkář . Nedávno jsem dodělal Reichstag a tam jsem přímo a bez varování použil obarvené piliny . Bylo to jediný co jsem měl doma . Ale tohle řešení se mě líbí . Je to rychlý a možná to zvládnu i já .

Díky .
Odpovědět

Zpět na „Sakrální stavby“