Zvonice Nededza / T.Herbík + M.Vršanský / 1:120

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Zvonice Nededza / T.Herbík + M.Vršanský / 1:120

Příspěvek od Aki »

Sympatická, volně stažitelná zvonička od našich východních sousedů. Jelikož jsem chtěl vyřezat vzduch nezi latěma, čímžto pádem by se při lepení natupo k podlaze špatně udržela rovina, nakreslil jsem si to "zábradlí" znovu s tím, že jsem ponechal ještě kus papíru pod ním a "zanořil" ho do podlahy, kterou jsem rozdělil na vnitřní a vnější část. Křížek je vyleptanej z mosazi, kdyby někdo chtěl, mám jich pár navíc... :)

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
poil532
Příspěvky: 62
Registrován: pon 2.1.2017 14:36

Re: Zvonice Nededza / 1:120 / T.Herbík + M.Vršanský

Příspěvek od poil532 »

Zdravím a koukám, že Aki tvrdě trénuje na 24hodinovku. Ty leptané křížky a vyřezaný vzduch to vždy zvedne o třídu výš. Co plastické odvětrání střechy? :-) Na fotce to vypadá velké, ale asi je to "pidi".
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvonice Nededza / 1:120 / T.Herbík + M.Vršanský

Příspěvek od Aki »

Hih, až zas takovej šílenec nejsem. Navíc to odvětrání není moc plastický ani v reálu. :) Podložka má 8x8 cm, tak si udělej představu o velikosti zvoničky. :) Tyhle prďolové jsou hlavně na to, aby člověku udělaly radost z dokončenýho dílka za krátkou dobu, ne na masochistický orgie ale letadlová loď. :D
I když... Občas mě to taky popadne, mám doma pár kousků, který čekaj už jen na křížek. To člověk dostane do ruky třeba takový Církvice - pohlednici od Ondry Hejla... Najde fotky na netu... A zvonička už má podezdívku, schody, zvon a na vyleptání čeká už i ta šílenost, co má na střeše místo křížku :D
Uživatelský avatar
poil532
Příspěvky: 62
Registrován: pon 2.1.2017 14:36

Re: Zvonice Nededza / 1:120 / T.Herbík + M.Vršanský

Příspěvek od poil532 »

Zdravím.
Vysílen "Maratónem" 24hodinovky jsem schopen jen mačkat klávesy :-).
Dal jsem si předem tréning v podobě zvoničky. Asi jsem to neměl dělat.

Obrázek
1:160. Navíc se mi podařilo otočit zvonici proti schodu o 180°.
Odpovědět

Zpět na „Sakrální stavby“