Kostel nad Kalvárií - Oščadnica / O.Hejl / 1:150 - DOKONČENO

Odpovědět
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Kostel nad Kalvárií - Oščadnica / O.Hejl / 1:150 - DOKONČENO

Příspěvek od IceZero »

ahoj tak postupně doplňuju prezentace modýlků co jsem slepil po večerech na konci roku. Jedním z nich je další z kostelíků od Ondry Hejla tentokrát zpracovaného ve spolupráci s Evou Drahošanovou.
Samotný kostel se nachází v obci Oščadnica na severozápadním Slovensku (Žilinský kraj, okres Čadca).

stavba probíhala bez problémů a jedinou chybičku co mi vznikla (trošku mezírka mezi střechou a vstupní věží) přičítám vlastní "šikovnosti". Protože jsem lepil po pár večerech nedělal jsem moc fotek z průběhu a dávám jen finální...


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Kostel nad Kalvárií - Oščadnica / O.Hejl / 1:150 - DOKON

Příspěvek od kaktusak »

A pak že nerostou ! Nechápu jak si vyřezal ten křížek ( já bych to asi nedal ) , ale je to kostelík který se mě opravdu líbí . Já si ho snad koupím . 14 dní budu lepit model a dalších 14 dní budu vyřezávat ten křížek . Když to dám do deseti pokusů tak budu spokojený .
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Kostel nad Kalvárií - Oščadnica / O.Hejl / 1:150 - DOKON

Příspěvek od IceZero »

hele Zbyňku, ten křížek je v pohodě... tohle je asi třetí verze teda :D a celkem to trvalo kolem hodiny i s nabarvením. sice sem měl kopii ale nakonec sem si to tužkou překreslil na normální čtvrtku (výkres) popatlal vteřiňákem, nasadil novou čepelku do skalpelu a zkoušel, myslím že s trošku trpělivosti to dá nakonec každej
Odpovědět

Zpět na „Sakrální stavby“