Mauzoleum Gally Placidie / O.Hejl / 1:150 - DOKONČENO

Odpovědět
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Mauzoleum Gally Placidie / O.Hejl / 1:150 - DOKONČENO

Příspěvek od IceZero »

tak jsem zase jednou před Vánocemi prohrabal archiv a z něj vybral tenhle menší modýlek. Kdysi byl lepen v rámci 24 - hodinovky a tak jsem si chtěl zkusit zda je, aspoň teda pro mé pomalé ručičky, možné to zvládnout. Nešel jsem ale verzí lepení nonstop od prvního říznutí do slepení a nakonec mi to ve třech večerech večerech trvalo asi jedenáct a půl hodiny... no čas nic moc ale co s výsledkem jsem docela spokojen a ostudu mi ve vitríně rozhodně dělat nebude. Až teda na ten terén, ten já se prostě nenaučím a tak jen podložku posypávám něčím, co má imitovat trávu.

postupoval jsem vlastně podle návodu, napřed střední budovu, pak oblepit bočními a nakonec střechy. Docela se mi osvědčilo udělat si podložku z kartonu a na ni pak lepit další karton, který imitoval půdorys obvodu a krásně mi to nakonec drželo tvar.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

a výsledek je nakonec takovýto, o terénu už jsem psal a vím že není nic moc, ale líp to prostě neumím.
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek

Taky podle fotek koukám, že se mi podložka po posypu trošku prohnula, ale ve skutečnosti to není vidět, tady mi to na fotkách docela zvýrazňuje ten modrej papír :(
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Mauzoleum Gally Placidie / O.Hejl / 1:150 - DOKONČENO

Příspěvek od Daniel »

Tedy ty jsi se rozjel . Máš to pěkné a ve vitrínce to opravdu ostudu dělat nebudu. Tak at ti to tempo vydrží a v roce 2019 nás zásobuješ modely minimálně tak intenzivně jako ted na konci roku :)
Odpovědět

Zpět na „Sakrální stavby“