Kostel sv. Petra Stříbro/O.Hejl/1:150

Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel sv. Petra Stříbro/O.Hejl/1:150

Příspěvek od Aki »

až teď jsem si všimnul tý korkový podložky, dobrej nápad! takhle tlustá by se neměla kroutit, zkusím to někdy taky :) pod maličký kapličky by asi stačily i tekný korkový podtácky, kde je výhoda, že si člověk lehce upraví rozměry podle potřeby...
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: Kostel sv. Petra Stříbro/O.Hejl/1:150

Příspěvek od JakubSDK »

Jj Aki, tyto korkové podložky jsem objevil ve švédském obchodě za slušný peníz ;) A opravdu splnily účel :) Mají tam na výběr viz foto:

Obrázek Obrázek Obrázek

Ty spodní jsou pod hrnky a mají asi dvě velikosti a právě tyto používám na malé kapličky viz obrázek:

Obrázek

A lehké kroucení se projevuje hlavně u těch velkých, nic vážného a správí to současné nalepení čtvrtky na spodek jako vyrovnání tahů lepidla, které se při vysichání smršťuje ;) U těch nejslabších si nejsem jist použitelností, jsou opravdu dost tenké a měkké...

Hezký večer Jakub.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2559
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Kostel sv. Petra Stříbro/O.Hejl/1:150

Příspěvek od kaktusak »

Já si vůbec nevšimnul , že to stojí na korku . Ale to že to nebije do očí je dobře .
SUPER NÁPAD !!!
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel sv. Petra Stříbro/O.Hejl/1:150

Příspěvek od Aki »

ty 3mm tenký jsou opravdu nepoužitelný, našel jsem doma nějaký starý prostírání a kroutí se to i při malých rozměrech... ta miska vypadá o dost bytelnějc a rotundě sv. Martina vyloženě sluší :)
Casso
Příspěvky: 46
Registrován: úte 19.12.2017 17:30

Re: Kostel sv. Petra Stříbro/O.Hejl/1:150

Příspěvek od Casso »

Chtěl jsem se optat, zda náhodou někdo nemá tento model naskenovaný. Mě se někde ztratilo to mrňavé okénko v čele kostela. Model mám hotový, nechal jsem zespod díru, abych to okno mohl doplnit. Takhle bez něj to vypadá spíš jako holubník. Kdyby to někdo našel, abych si to mohl vytisknout, tak bych to moc ocenil.

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Sakrální stavby“