Husitská veža Stará Turá / QUASI/ 1:120- HOTOVO

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin1807
Příspěvky: 427
Registrován: sob 21.1.2012 23:08
Bydliště: Medzilaborce- SK

Husitská veža Stará Turá / QUASI/ 1:120- HOTOVO

Příspěvek od martin1807 »

Ahoj vospolok..
Po dlhom čase som sa rozhodol zlepiť si aj niečo z architektúry. Voľba padla na tento pomerne jednoduchý a neveľký model, hlavne kvôli tomu, že som nič veľké začínať nechcel. Tento model som mal v Prahe a tak som ho začal

Nakoľko mám skúškové tak som si na odreágovanie minulý víkend sadol za stôl a trošku polepil. Dnes som pokračoval a už sa nato aj dá pozerať. Trochu mi dal zabrať "podchod" a okná. Práve kvôli oknám veľmi nelepím architektúru. :P :lol:
Tu sú fotky, veľa toho ani neostáva ešte jedno poobedie a mohlo by to byť hotové :P ;)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) martin1807 dne stř 25.1.2017 17:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
martin1807
Příspěvky: 427
Registrován: sob 21.1.2012 23:08
Bydliště: Medzilaborce- SK

Re: Husitská veža Stará Turá / QUASI/ 1:120

Příspěvek od martin1807 »

Včera som si k tomu opäť sadol a podarilo sa mi model dokončiť. Dnes som počkal na svetlo a skúsil urobiť pár fotiek... Model je hotový a nájde si svoje miesto vo vitríne. Lepil sa celkom dobre aj keď niekde mi chýbali chlopne. Ale tie som si dokázal dorobiť. Celkovo je zaujímavá aj grafika, keďže steny sú na modely akoby v reálnom stave. :lol: ;)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Skúsil som to hodiť aj na okno ale veľmi sa mi vonkajšie foto nevydarilo. :oops: :lol:
Obrázek Obrázek

No a keďže sa mi nechce ani náhodou učiť nechce, ešte včera som začal hneď ďalšiu Rotundu.;) Viac už vovedľajšom vlákne.. :arrow:
Odpovědět

Zpět na „Sakrální stavby“