Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:150

Uživatelský avatar
křemilek
Příspěvky: 114
Registrován: pon 25.2.2013 19:03
Bydliště: Brumov.Bylnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:15

Příspěvek od křemilek »

Aki jak velikou podložku si mam nechat u řezat podle toho zeleného podkladu se to blbě měří poraď mi dělám kostel i s tím plotem a nedokáži pořad odhadnout velikost budoucího modelu pomůžeš mi zvolit velikost podložky aby zbytečně nebyla velká? děkuji
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:15

Příspěvek od Aki »

šmarjá, křemílku, podložku si udělej tak věkou, jak chceš :D pokud to nedokážeš změřit neslepený, tak to nejdřív celý slep a uvidíš, jak velkou podložku potřebuješ, ne?
Uživatelský avatar
křemilek
Příspěvky: 114
Registrován: pon 25.2.2013 19:03
Bydliště: Brumov.Bylnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:15

Příspěvek od křemilek »

Přeji pěknou adventní neděly
jsem tu s docela velkým postupem na kostele z Milotic přilepeny stěny kostela chybí jenom ozdobné rámy oken dosti kecu .

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

pro dnešek je to všechno z Milotic protože další nadílka bude asi až po vánocích chci popřát všem modelářům modelářkám bohatého ježicha a dobrý vstup do roku 2016
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:15

Příspěvek od Aki »

no vidíš to, křemílku, z tebe ještě bude nakonec i modelář :) ne, že by pořád nebylo co vylepšovat, ale děláš velký pokroky :)
Uživatelský avatar
křemilek
Příspěvky: 114
Registrován: pon 25.2.2013 19:03
Bydliště: Brumov.Bylnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:15

Příspěvek od křemilek »

děkuji moc moc Aki PS na píšeš mi prosím čísla purexu. Paní u Polaka chtěla čísla purexu já nevěděl které číslo vybrat porad mi kde bych to vyděl v pytlíkach na fotce ?
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:15

Příspěvek od Aki »

pohledej to na netu, já ty čísla neznám :) vždycky to nějak sesypu a namíchám, moc to neřeším :)
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:15

Příspěvek od JanO »

Trošku ti to nesedí na věži, ale jinak pěkný :) . Terén bych opravdu řešil až na konec, já třeba vždy zůstávám u papírového provedení.
Uživatelský avatar
křemilek
Příspěvky: 114
Registrován: pon 25.2.2013 19:03
Bydliště: Brumov.Bylnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:15

Příspěvek od křemilek »

Ahoj Modeláři jsem tu s dosti velkým postupem na kostelu v Miloticích kostel je skoro hotoví osazeny všechny stěny kostela sakristie zadní loď kostela.Teď mě čeká osazování podhledu a střech a věže kostela. zhruba odpracováno 240 hodin

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
to je pro dnešek všechno komentujte v čem se mám zlepšovat beru si vaše připomínky k zlepšování dělám ale pokroky jsem zatím spokojený z průběhem stavby přeji hezký den
Uživatelský avatar
křemilek
Příspěvky: 114
Registrován: pon 25.2.2013 19:03
Bydliště: Brumov.Bylnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:15

Příspěvek od křemilek »

ahoj klucí chtěl jsem se zeptat čím mam podlepit díly střechy ale aby to nebylo moc tuhé ?
PS: jak se vám líbí dosavadní odvedená práce na milotickém kostele mam ho vzít někam na soutěž co jsi o tom myslíte? děkuji za názory
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:15

Příspěvek od JanO »

Pokud mám dobře podlepené stěny, tak střechu už většinou nepodlepuji. Model je dost bytelný i tak :) .

Kdy tu střechu hodláš lepit? Už teď nebo až po přilepení stěn na podložku / terén? Střechy je dobré lepit odspodu, to znamená od přístavků a střechu věže až na konec (občas to v návodu bývá psané jinak).

Na soutěž to klidně vem, naživo to většinou vypadá lépe než na fotkách ;) .

A v čem se zlepšovat - co třeba používat čárky ve větách :? .
Uživatelský avatar
křemilek
Příspěvky: 114
Registrován: pon 25.2.2013 19:03
Bydliště: Brumov.Bylnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:15

Příspěvek od křemilek »

Ahoj pánové modeláři jsem tu z dalším trošku větším reportem z Milotické farnosti o stavbě kostela. Přišlo na zastřešení zadní lodě kostela také sakristie vchodu do kostela. A pak přišlo na zastřešení hlavního objektu kostela byl to horor trošku dělal jsem to podle pana smaženky, a jak se znám když přijde na střechu tak to vždycky pokazím ale dnes se to celkem povedlo uf při tomto výkonu jsem měl nahnáno v textilu střecha v celkem pěkně dosedla je podlepena kancelářským
papírem dosti keců foto report zmíněných prací na kostele.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

nakonec jsem kostel přilepil na ten papírový teren a dám tam travní Foliáž na ten zelený podklad jenom a přilepím to na měknou desku a nechám vyniknout dřevo a chtěl jsem se vás zeptat je si kostelík mam přiklopit poklopem je tam hodně drobných dílků tak se bojím prachu a taky že jsi něco u lámu poraďte mi prosím ?
tohle je všechno brzy bude konečné foto
Uživatelský avatar
křemilek
Příspěvky: 114
Registrován: pon 25.2.2013 19:03
Bydliště: Brumov.Bylnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:15

Příspěvek od křemilek »

Ahoj po delší pauze sem zpátky s dosti velkým pokrokem na kostelu z Milotic.Kostel jsem oplotil chybí dodělat kousek plotu u hřbitovní zdí a už jsem blíž finále
dosti keců. na hřbitovní zdi chybí drobnosti v podobě soch.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

to je pro report ze stavby všechno teď mě čeká kopule na kostelní věž ale ta bude na samí závěr po tvorbě terénu abych ji nezničil při manipulaci s terenem
tak házejte sem připomínky já se vám to libí
Uživatelský avatar
křemilek
Příspěvky: 114
Registrován: pon 25.2.2013 19:03
Bydliště: Brumov.Bylnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:15

Příspěvek od křemilek »

není to finální podložka pod modelem je to jenom pracovně položené na Olfa podložce
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1734
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:15

Příspěvek od Aki »

křemilek píše:není to finální podložka pod modelem je to jenom pracovně položené na Olfa podložce
tak tohle mě dneska fakt pobavilo :D :D :D
Uživatelský avatar
křemilek
Příspěvky: 114
Registrován: pon 25.2.2013 19:03
Bydliště: Brumov.Bylnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel všech svatých - Milotice / O.Hejl / O.Hejl / 1:15

Příspěvek od křemilek »

Aky jak se ti to libí ten kostel s tím oplocením chybí jen drobnosti na hřbitovní zdi a věž a bude hotovo
Odpovědět

Zpět na „Sakrální stavby“