Hildesheimer Dom / P. Tabernacki / 1:300

Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Hildesheimer Dom / P. Tabernacki / 1:300

Příspěvek od Daniel »

Poslední střechy jsou hotové

Obrázek Obrázek

a takhle barevně to celé vypadá :)

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Hildesheimer Dom / P. Tabernacki / 1:300

Příspěvek od IceZero »

no doufám že sis při rekonstrukci bytečku upravil i prostory na modely.... nějak stále lepíš větší a větší kousky a za chvíli to nebude kam dávat :D
ale i tak je to pěkný, jednou budu muset schreibera z archivu zkusit taky
maja
Příspěvky: 134
Registrován: pon 19.5.2014 19:50
Bydliště: Hodonín

Re: Hildesheimer Dom / P. Tabernacki / 1:300

Příspěvek od maja »

Ahoj, moc zdravím, moc hezký model, udělal jsi to fakt moc pěkný. I když já jsem houby odborník, ale to je fuk. Fakt je to hodně působivé a ačkoliv to zdánlivě nevypadá, je v tom určo pořádný kusanec práce (aspoň tuším;-). Myslim, že s tou věžičkou a schody jsi rozhodl správně. Taky myslím, že nemá cenu to prořezávat, že by se to bilo. No a moc děkuju za takovou krásnou pochvalu. No ale kdybys věděl, jak jsem dopadl jen tak z hecu na výstavě.... no poslední jsem nebyl (pssst jen potichu - předposlední :-))!!!). Takže to já to jen tak kamufluju na fotkách, jinak žádná sláva... :oops: :oops: :roll: Ale proto to nedělám. Je to trochu komické ty soutěže (ne ty výstavy, ty jsou fakt úúžo!)
Až to dorazíš, podpořím tě s němčourskými modely jo? Něco už jsem počal. Ať tu nejsi (skoro) sám.
A HLAVNĚ gratuluju ke (skoro) dokončenému modelu!! Jsi naprostý speedy gonzáles, aspoň proti našemu klanu šneků...!! :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Hildesheimer Dom / P. Tabernacki / 1:300

Příspěvek od Daniel »

Díky za pochvalu :oops: . Spíš jsem "speedy pomales" :lol: - vždyť to patlám už třetí měsíc - za tu dobu by jiní měli ten model slípnutý několikrát .
S tou podporou nečekej až já model dokončím a aspoň naznač, do jakého projektu jsi se pustil ;) Já těch Schreiberů ještě taky pár mám a protože mne docela příjemně překvapila tahle grafika, určitě ještě do nějakého i střihnu.
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Re: Hildesheimer Dom / P. Tabernacki / 1:300

Příspěvek od Majo71 »

Pozor, chlapci! Nie ste jediní, ktorý ste strihli do Schreibera :-) Ja som už dávnejšie lepil toto: viewtopic.php?f=50&t=698" onclick="window.open(this.href);return false;

Máš pravdu, že tá grafika je moc pekná, tie fototextúry. Mne sa od nich najviac páčia modely od P. Tabernackeho. Všetko tam krásne sedí a naviac, každý model má v balení aj potrebný počet kartónov. Inak, máš to super, krásne čisto zlepené, určite to je monumentálne, ale väčšie ako môj Průmyslový palác to asi nebude :-) :-)
maja
Příspěvky: 134
Registrován: pon 19.5.2014 19:50
Bydliště: Hodonín

Re: Hildesheimer Dom / P. Tabernacki / 1:300

Příspěvek od maja »

Majo, no jasně, jasně, vííím :D :D , ale to je takový pseudo moderno, počítám začátek 20., tak já to ani mezi historické stavby nepočítal :twisted: :roll: :lol: !!!
No a fakt je, že Tvůj palác průmyslu jen tak něco rozměrově nepředskočí!! ;)
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Hildesheimer Dom / P. Tabernacki / 1:300

Příspěvek od Daniel »

Majo71 píše:Pozor, chlapci! Nie ste jediní, ktorý ste strihli do Schreibera :-) Ja som už dávnejšie lepil toto: viewtopic.php?f=50&t=698" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak to jsem si ani na chvilku nemyslel že bych byl průkopník lepení schreiberů :oops: . Kromě tvé berlínské katedrály (moc krásně slepené 8-) ) si vybavuji i stavby kolegy Cavrera (viewtopic.php?f=46&t=4059&p=64646&hilit ... ber#p64646" onclick="window.open(this.href);return false; nebo viewtopic.php?f=46&t=4788&p=66243&hilit ... ber#p66243" onclick="window.open(this.href);return false; ) nebo braintecha (http://papermodelers.sk/viewtopic.php?f=27&t=6683" onclick="window.open(this.href);return false;). A věřím, že je plno dalších modelářů, kteří s modely z tohoto vydavatelství mají své zkušenosti.

Tvůj palác bude opravdu monumentální model a i mnohem lépe slepený než ten můj sakrahaus - škoda jen, že už je dneska tak obtížně sehnatelný :( .
Uživatelský avatar
Majo71
Příspěvky: 368
Registrován: pon 30.1.2012 17:56
Bydliště: Sány, okr.Nymburk

Re: Hildesheimer Dom / P. Tabernacki / 1:300

Příspěvek od Majo71 »

Nie, Danieli, ja som to určite tak nemyslel a nechcel som si prihrievať svoju "polievočku" :-), len som chcel poukázať na to, že občas sa tu niečo od Schreiber-Bogen objaví. Ja som im prišiel na chuť, keď som uvidel zlepený model Opery v Drážďanoch. Potom som si kúpil tú katedrálu a fakt sa to lepilo moc pekne. Máš to krásne, určite Ti táto stavba obohatí zbierku :-) Ja mám od nich ešte Tower Bridge, vežu v Pise (obe som zlepil od p.Vyškovského), Koloseum, Brandenburskú bránu, atď.. Je toho dosť. A vydali aj Synagógu od p.Vyškovského, ktorému tento model nevydal Albatros. A nemyslím, že by som ja mal Pr. palác lepšie zlepený, ale oba modely majú niečo do seba. A máš pravdu, že je obtiažne zohnateľný, ja som mal výhodu, že som mal výtlačky 2 :-) Nech sa Ti aj naďalej darí, Danieli!
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Hildesheimer Dom / P. Tabernacki / 1:300

Příspěvek od Daniel »

JJ, jsem na tom podobně - vyzkoušel jsem první a rozhodně mne to neodradilo . Graficky je to povedené a konstrukčně tam také žádná fatální nepřesnost není - prostě pro mne ideální model :D . Takže určitě si rád nějaký další model od tohoto autora v budoucnu zkusím slípnout - v archivu jich mám dost. ;)
Odpovědět

Zpět na „Sakrální stavby“