Kostel svatého Michala, Soběšín / Ladislav Dousek / 1:150

Odpovědět
Uživatelský avatar
hovadak
Příspěvky: 64
Registrován: ned 22.1.2012 23:32
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Kostel svatého Michala, Soběšín / Ladislav Dousek / 1:150

Příspěvek od hovadak »

Zdravím,

po nějaké době jsem nakreslil další modýlek. Tentokrát jednoduchý kostel. Nejsem zrovna sázavský mariňák, ale do Soběšína jezdíme rádi (do hospůdky U Pudilů).
Kostel byl loni rekonstruován, má novou střechu i omítku, tak model působí poněkud stroze, ale konečně jsem se téměř vyhnul vykreslování kamení, takže byl pro mě spíše odpočinkový.

Nějaké info o kostele: http://www.hrady.cz/?OID=3494

Fotografie:

Obrázek Obrázek

A model:

Obrázek Obrázek
Obrázek

Ještě dotaz - mám dokreslit i ty okapy?
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Kostel svatého Michala, Soběšín / Ladislav Dousek / 1:15

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

No.....rozklikl jsem si odkaz na reálná kostelík. Po prohlédnutí fotek si říkám, jestli by modelu neuškodilo udělat texturu střechy v opotřebovaném vzhledu. Také by bylo asi zajímavé ztvárnit i hřbitovní zeď a tak udělat celistvý komplet. Myslím, že by to nezabralo ani moc velkou zastavěnou plochu. Co se týče dílků rozložených do 2D nemám ponětí, kolik A4 by bylo potřeba. Co Ty na to?
Uživatelský avatar
hovadak
Příspěvky: 64
Registrován: ned 22.1.2012 23:32
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel svatého Michala, Soběšín / Ladislav Dousek / 1:15

Příspěvek od hovadak »

Původně jsem chtěl udělat model opotřebovanější, ale než jsem si ho přijel nafotit, opravili ho. Můžu počkat pár let, až chytne nějakou patinu a aktualizovat :-) Co se zdi týče, nepřemýšlel jsem nad ní. Teď to vychází přesně na jednu A4. Musel bych se tam zajet znovu podívat, minule zrovna předělávali i hřbitov a nevím, jak to dopadlo. No, uvidím.
Odpovědět

Zpět na „Sakrální stavby“