Kostely I. / Ondřej Hejl / 1:150

Uživatelský avatar
snekousek
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20.12.2012 13:54
Bydliště: Planeta Země

Re: Kostely I. / Ondřej Hejl / 1:150

Příspěvek od snekousek »

Jak jsem slíbil tak plním.Další v pořadí je:
PROSEK
Jeden den jsem občasně zkoumal jednotlivé díly a včera jsem vypotil tohle:

Obrázek
Vím že toho není zrovna moc,ale nebyla chuť a nálada.Takže pokračování asi zítra.
Patlu zdar
Uživatelský avatar
snekousek
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20.12.2012 13:54
Bydliště: Planeta Země

Re: Kostely I. / Ondřej Hejl / 1:150

Příspěvek od snekousek »

Další počin je postupný a kupodivu i když se den zkracuje,tak mám nějak málo času.
Jen jsem začal tak už věž jsem musel předělat,páč jsem to otočil a nastalo nové vytisknutí,řezání,podlepení a tak co k tomu patří.Prostě cca 4 hodiny zbytečné práce.

(Fotky si raději nezvěčujte.Jsou lehce rozmazané.)

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
snekousek
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20.12.2012 13:54
Bydliště: Planeta Země

Re: Kostely I. / Ondřej Hejl / 1:150

Příspěvek od snekousek »

Tak v jiném příspěvku jsem psal že kostlivce neschovávám ale teď musím udělat výjimku,jelikož moje drahá polovička chce betlém od J.Lady tak kostely pár týdnů počkají.
Mimochodem vyřezávat silný křídový papír není nic úžasného.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38916978" onclick="window.open(this.href);return false;
moncicak
Příspěvky: 1
Registrován: pát 13.2.2015 18:46

Re: Kostely I. / Ondřej Hejl / 1:150

Příspěvek od moncicak »

Ahoj,

máš moc hezký modely. Chtěla jsem se jen zeptat, jestli náhodou nemáš někde ještě schovaný návod ke stavbě kostela Prosek? Už mám ostatní hotový, ale k tomuhle jsem ten návod někde zašantročila (myslím že byl na zadní straně jiného modelu, vyfotila jsem si ho, ale ted vůbec netuším kde může být...). Možná bych to zvládla i bez něj, ale kdybys ho náhodou ještě někde měl a vyfotil mi ho, byla bych ti moc vděčná :-)

Předem děkuju.
Odpovědět

Zpět na „Sakrální stavby“