Kostel Stětí sv. J.Křtitele, Krpy / O.Hejl / 1:150 - HOTOVO

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1733
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Kostel Stětí sv. J.Křtitele, Krpy / O.Hejl / 1:150 - HOTOVO

Příspěvek od Aki »

tenhle krásnej kostelík jsem si zkusil slípnout při loňský 24-hodinovce místo Březiny, ale nakonec jsem to nestihnul. lepí se to samo, všechno sedí na chlup. schody budou pro začátečníky asi trochu oříšek, ale při troše trpělivoti se to dá :)

tady je odkaz na průběh lepení ve starým fóru: http://www.papirovemodelarstvi.cz/forum ... hp?t=10504

a tady už se skoro po roce Krpy dočkaly konečně i podložky, křížku a doladění retuše :)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Tomáš B.
Příspěvky: 203
Registrován: pon 12.12.2011 18:03
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Kostel Stětí sv. J.Křtitele, Krpy / O.Hejl / 1:150 - HOT

Příspěvek od Tomáš B. »

Pěkné to máš, ta tráva je taková hodně jarní, úplně zářící. Možná bych k takovému kostelu udělal tmavší, ale to je docela subjektivní posouzení, nehledě na barevnou zkreslenost foťákem, monitorem...
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1733
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Kostel Stětí sv. J.Křtitele, Krpy / O.Hejl / 1:150 - HOT

Příspěvek od Aki »

díky :) v reálu je to opravdu o něco tmavší a míň svítivý, fotka trochu zkresluje. pravdou je, že jsem si s terénem moh vyhrát i víc, ale já je dělám celkem jednoduchý. můj názor je ten, že terén by měl papírovej model jenom potrhnout a oživit, nikoliv tvořit de facto samostanej model. tím ale nechci říct, že by se mi vyšperkovaný terény nelíbily, třeba nad Knoxovýma nepokrytě slintám :)
Odpovědět

Zpět na „Sakrální stavby“