Třebívlice / Ondřej Hejl / 1:120 / HOTOVO

Odpovědět
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Třebívlice / Ondřej Hejl / 1:120 / HOTOVO

Příspěvek od haageeman »

Ahoj,

tento víkend jsem si potřeboval lehce odfrknout od aut, a tak mě napadlo slepit ňákej domek. Hrabal jsem, hrabal a zjistil, že v archivu z architektury krom abíčkovek mám jen tohle Obrázek. Předloha dobrá, ale tři domky místo jednoho, to nebude na víkend :!: Mrknul jsem zde na fórum a zjistil, že jedno vlákno má zde Casso. Má udělanou vodárnu a sklad, tak jsem se rozhodl, že já začnu nádražím, ať to třeba doplním. Lepení parádní, pěkně to valilo Obrázek Obrázek než jsem se dostal k dílu 14 Obrázek , do kterého přijdou vlepit krom okna 28 a dvou výplní 29, taky troje dveře 31. Já našel jen dvoje Obrázek. Modely si neskenuji, tak prosím někoho, kdo model vlastní, zda by nehodil okem a nenapsal sem, jsem-li bordelář a ztratil je, nebo chybí, jako okno 16 na vodárně (na okno oprava v Casso-vě vlákně) :!:
Zatím vše, bez dveří nelze dál...
Naposledy upravil(a) haageeman dne úte 29.10.2019 19:51, celkem upraveno 1 x.
Casso
Příspěvky: 46
Registrován: úte 19.12.2017 17:30

Re: Třebívlice / Ondřej Hejl / 1:120

Příspěvek od Casso »

Zdar, já mám zatím nádraží netknuté, tak pokud mě nikdo nepředběhne, tak ti to v úterý večer naskenuji.
mirec116
Příspěvky: 539
Registrován: úte 8.9.2015 12:48

Re: Třebívlice / Ondřej Hejl / 1:120

Příspěvek od mirec116 »

Chýbajúce diely vo vystrihovačke sa dajú stiahnuť tu: https://www.johnny-dockal.cz/models/tre ... a_okna.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Casso
Příspěvky: 46
Registrován: úte 19.12.2017 17:30

Re: Třebívlice / Ondřej Hejl / 1:120

Příspěvek od Casso »

mirec116 píše:Chýbajúce diely vo vystrihovačke sa dajú stiahnuť tu: https://www.johnny-dockal.cz/models/tre ... a_okna.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Jo, to dají (na tuhle URL jsem je uploadoval), ale tam jsou jen díly k vodárně, ty dveře č. 31 tam nejsou a nevím zda jsou ty dveře od vodárny stejného rozměru.
Casso
Příspěvky: 46
Registrován: úte 19.12.2017 17:30

Re: Třebívlice / Ondřej Hejl / 1:120

Příspěvek od Casso »

Tak ty dveře 31 tam fakt jedny ze tří chybí. Tady jsou naskenované (300dpi).

https://www.johnny-dockal.cz/models/tre ... _dvere.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Třebívlice / Ondřej Hejl / 1:120

Příspěvek od haageeman »

Ahoj, byl jsem celý týden mimo internet, tak se omlouvám, že jsem nereagoval. Každopádně moc dík za sken!
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Třebívlice / Ondřej Hejl / 1:120

Příspěvek od haageeman »

Ahoj,

díky Cassovi je nádražní budova hotová Obrázek Obrázek. A myslím, že je to jedna z nejdražších nádražních budov v měřítku 1:120. Kvůli těm dveřím jsem se donutil koupit novou tiskárnu (samozřejmě ne jen kvůli nim, ale byli poslední kapkou).
Takže pane Hejl, máte to u mě :!: :lol: :lol:
Dál následovalo skladiště Obrázek Obrázek. Příští víkend snad vodárna a odpočinkovka bude dokonána. Třeba to bude trénink na letošní 24-hodinovku ;) (nebrat jako příslib).
Tak zdar u kompletního nádraží...
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Třebívlice / Ondřej Hejl / 1:120

Příspěvek od haageeman »

Ahoj,

nádraží Třebívlice je hotové, opravdu odpočinkovka! Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek. Když si vezmu, že jsem domečky nelepil cca 25 let (naposled, když MPR vycházela podruhé v ABC), tak mě to docela bavilo.
Teď ovšem vyvstala ona otázka ,,Kam s tím?" Ono se mi to nechtělo vlézt ani do záběru Obrázek, není to tak mrňavé, jak jsem si původně myslel. Ve vitrínce je už docela husto a žádného vláčkaře neznám.
Casso
Příspěvky: 46
Registrován: úte 19.12.2017 17:30

Re: Třebívlice / Ondřej Hejl / 1:120 / HOTOVO

Příspěvek od Casso »

Nj, "kam s tím" se mi občas žena snaží nadhodit jako téma k hovoru, ale zatím se této diskusi úspěšně vyhýbám :)
Ale máš to pěkný a precizní. Jen bude čas, tak se taky pustím do té nádražní budovy...
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“