Třeblívice / O. Hejl / 1:120

Odpovědět
Casso
Příspěvky: 46
Registrován: úte 19.12.2017 17:30

Třeblívice / O. Hejl / 1:120

Příspěvek od Casso »

Jakmile jsem uviděl na betexe novou sadu od O. Hejla, tak jsem po ni sáhl. Už jsem v pokročilém stádiu stavby vodárny, když to najednou koukám, že mi chybí okno. Netuším, kam se mohlo podít, snažím si na to dávat bacha... Zjistil jsem to až když jsem měl všechny ostatní okna slepená, takže si to už nenaskenuju. Ale kdyby se mezi vámi našel někdo, kdo by mi to okno dodal, tak by mi udělal velkou radost. Jedná se o díl 16 (okno) a případně díl 22 (dveře). Dveře (22) mi sice nechybí, ale díky tiskové chybě mají přes sebe takový bílý šlic. Budu velice vděčný komukoliv, kdo mi to okno a dveře naskenuje.
Obrázek
Naposledy upravil(a) Casso dne ned 5.5.2019 9:29, celkem upraveno 1 x.
Casso
Příspěvky: 46
Registrován: úte 19.12.2017 17:30

Re: [help pls] Třeblívice / O. Hejl / 1:120

Příspěvek od Casso »

Zrovna poté, co jsem se do modelu pustil, chtěla se mnou žena vyrazit někam na výlet. Koukám tedy na mapu, a mezi jmény na mě vyskočily zrovna Třeblívice. O cíli našeho výletu bylo rozhodnuto.
Jedná se o nádraží na tzv. Švestkové dráze. Dnes je to soukromá železnice. https://www.svestkovadraha.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Obrázek
Casso
Příspěvky: 46
Registrován: úte 19.12.2017 17:30

Re: [help pls] Třeblívice / O. Hejl / 1:120

Příspěvek od Casso »

Obrázek
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: [help pls] Třeblívice / O. Hejl / 1:120

Příspěvek od pahejl69 »

Pošli mi mail na ondrahejl@seznam.cz okno dodám ;)
Casso
Příspěvky: 46
Registrován: úte 19.12.2017 17:30

Re: Třeblívice / O. Hejl / 1:120

Příspěvek od Casso »

Nakonec jsem to okno neztratil, ono totiž ve výtisku chybí :/ Tak až se někdo z vás do sady Třeblívice také pustí, tak jsem to chybějící okno dal se svolením autora ke stažení zde:
http://www.johnny-dockal.cz/models/treb ... a_okna.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Casso
Příspěvky: 46
Registrován: úte 19.12.2017 17:30

Re: Třeblívice / O. Hejl / 1:120

Příspěvek od Casso »

Vodárna a drážní sklad jsou již hotové, až zas bude někdy čas, tak se ještě musím pustit do samotného nádraží.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“