Viniční usedlost SKLENÁŘKA / 1:150 / Ondřej Hejl

Odpovědět
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Viniční usedlost SKLENÁŘKA / 1:150 / Ondřej Hejl

Příspěvek od IceZero »

Zdravím všechny tady, jak jsem už podotkl na ksichtoknize, je venku poslední dobou abnormální hic a tak se mi skoro nic nechce. I přesto jsem se zvedl od zapnutého větráku a přesunul se do modelářského koutku. Protože se mi v tom horku nechce začínat něco většího, tak jsem z archivu vybral jeden z menších kousků od Ondry a začal lepit.

Obrázek

sice mě trošku překvapilo, že mi ve výtisku chyběl psaný návod i návodovka, ale co snad to nějak zvládnu - u Ondry je zvykem, že se model lepí dobře a když člověk dává trošku pozor na své nešikovné ruce, dá se stavba, která má 27 číslovaných dílů, snad zvládnout i bez návodu.
Začal jsem obvodovým zdivem, nalepil okýnka, pak dveře a pokračoval římsami pod střechou. Pak přišla na řadu sama střecha s komínem a vikýři. Bohužel jsem si nějak nepovšiml, že mají dva rozměry a pak je rozmisťoval a nalepil vlastně odhadem od oka.
Obrázek Obrázek

Nakonec přišla na řadu podložka z kartonu a pokus o terén, který mi nikdy nešel a nejspíš ani nepůjde :roll: takže jen posypáno travní směsí, abych rozbil jednolitost šedivýho kartonu.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

nakonec jsem docela spokojen a Ondrovi děkuju za další přírůstek do sbírky. Snad brzo začnu s něčím dalším, nebo spíš začnu ze skříně vytahovat kostlivce :lol: :lol:

P.S. teď když vidím náhled musím se ještě omluvit za to, že má každá fotka jiný rozměr, nějak jsem nevychytal... příště se polepším
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: Viniční usedlost SKLENÁŘKA / 1:150 / Ondřej Hejl

Příspěvek od pahejl69 »

Za ten návod se omlouvám to byl nějaký šotek :oops: je to tištěné doma a asi jsem to přehlédl. Poradil sis ale a moc hezky ;)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“