čerpací stanice / agromodels / 1:32 / beta

Odpovědět
Uživatelský avatar
Waszek
Příspěvky: 203
Registrován: sob 21.1.2012 17:56
Bydliště: České Budějovice

čerpací stanice / agromodels / 1:32 / beta

Příspěvek od Waszek »

Ahojte.

dostal se mi do ruky k doladění posledních drobností tento sympatický modýlek k doladění.

Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek



Model se lepil pohodově, dílů cca 50, oddechový doplněk k zemědělským modelům od Jirky Boušky.
Při lepení je třeba dávat pozor na velké díly. Podařilo se mi promáčknout nádrž, neudržel jsem v rovině střechu ani podložku. Podložku ještě vyřeším nečím nepružným, se střechou už bohužel nic neudělám.

Teoreticky by měl být model v Brně k mání.

Vašek
Tolo
Příspěvky: 36
Registrován: ned 2.9.2012 18:32

Re: čerpací stanice / agromodels / 1:32 / beta

Příspěvek od Tolo »

Krásný doplněk k zemědělským modelů. Čerpačka se mi moc líbí, ale na stránkách pana Boušky jsem se dočetl, že nejspíš nebude vydána kvůli malému zájmu. Myslím, že je to veliká škoda. Tak jsem se chtěl zeptat, zda alespoň nebude ke stažení za určitý poplatek. Když už model existuje je škoda ho nenabídnout veřejnosti.
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: čerpací stanice / agromodels / 1:32 / beta

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Mno třeba já bych si benzínku rád pořídil :(
A to říkám, že krom modrého kombajnu nemám ani jeden model od p. Boušky, ale benzínku bych si jako doplněk k nějakému pozdějšímu modelu jistě vzal

Škoda no, co se dá dělat
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: čerpací stanice / agromodels / 1:32 / beta

Příspěvek od Daniel »

Mně se taky moc líbí 8-) A na rozdíl od traktorů nebo kombajnů bych si ji i troufl slípnout. A taky je to pro mne trocha nostalgie, protože podobná zařízení jsem kdysi projektoval do mechanizačních středisek bývalých JZD. Takže i pro mne škoda, že model nebude vydán (či jinak dostupný). No co, tak si aspon vytisknu tyhle fotky ;)
Acespace
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 8:30
Bydliště: Valečov
Kontaktovat uživatele:

Re: čerpací stanice / agromodels / 1:32 / beta

Příspěvek od Acespace »

By mě teda zajímalo jak se ten malý zájem projevil.Jak bylo dosaženo výsledku :?:
Bůhví jak to je.
Modely od p.Boušky jsou stále lepší a zájem o ně stoupá-toť můj názor,je podložen i
tím,že si tyto modely kupují modeláři,kteří by si je v dřívější době ani neprohlédli.
hank
Příspěvky: 265
Registrován: stř 25.1.2012 21:08

Re: čerpací stanice / agromodels / 1:32 / beta

Příspěvek od hank »

Já bych o ni měl taky zájem.

zdraví
hank
Uživatelský avatar
Waszek
Příspěvky: 203
Registrován: sob 21.1.2012 17:56
Bydliště: České Budějovice

Re: čerpací stanice / agromodels / 1:32 / beta

Příspěvek od Waszek »

Dnes jsem mluvil s Jirkou a na přetřes přišla i čerpací stanice. Panuje tu oprávněná obava, že se modelu neprodá tolik, aby se splatily byť jen náklady na tisk. Proto se Jirka do vydáníd příliš nehrne. Závěr je v tuto chvíli takový, že si to Jirka ještě rozmyslí, tzn. že rozhodnutí nevydat model ještě není definitivní.

W
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: čerpací stanice / agromodels / 1:32 / beta

Příspěvek od Daniel »

A třeba nějaký jiný tisk než ofsetem - sice by to zřejmě vyšlo dráž, než ofset, ale kdo by ten model chtěl, určitě by ten rozdíl investoval. A nebo zakoupené elektronické verze. Obě tyhle varianty tu vídám v nabídkách některých vydavatelů, takže to asi z obchodního hlediska funguje :roll:
hank
Příspěvky: 265
Registrován: stř 25.1.2012 21:08

Re: čerpací stanice / agromodels / 1:32 / beta

Příspěvek od hank »

Věřím, že nejsem sám, kdo by si rád zaplatil za kvalitní .pdf.

zdraví
hank
Acespace
Příspěvky: 116
Registrován: sob 21.1.2012 8:30
Bydliště: Valečov
Kontaktovat uživatele:

Re: čerpací stanice / agromodels / 1:32 / beta

Příspěvek od Acespace »

No já bych upřednostnil model už vytištěný.Je to bez starostí a barvy jsou kvalitní.
Je hezké,že autor nás předzásobil technikou,ale bohužel nám už asi nechce dopřát
ji něčím nakrmit ;)
kopek
Příspěvky: 48
Registrován: sob 21.1.2012 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: čerpací stanice / agromodels / 1:32 / beta

Příspěvek od kopek »

Byla by škoda ji nevydat, já bych si ji určitě taky pořídil - do svého "papírového JZD". Určitě pekný doplněk......
Uživatelský avatar
samotr9
Příspěvky: 222
Registrován: sob 21.1.2012 23:36
Bydliště: Plzeň

Re: čerpací stanice / agromodels / 1:32 / beta

Příspěvek od samotr9 »

Taky bych si jí pořídil, buď v el. podobě,nebo vytištěné, popřípadě by mohla být free,ale to je asi absolutně nereálné.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“