Motorest JEDNOTA / ŠOK / 1:150

Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Motorest JEDNOTA / ŠOK / 1:150

Příspěvek od Daniel »

Tak jsem zase kousek se stavbou pokročil. Stěny jsou spojené, zbývá dokončit střecha, reklamní poutač a zábradlí (pořád ale nejsem rozhodnutý, jaké provedení nakonec použiji :roll: )

Obrázek

Obrázek

Vzhledem k tomu, že mám při stavbě velké problémy s otěrem barvy (tištěno laserovkou) bude výsledek téměř nekoukatelný a proto mne ta baví stavba mín a mín :( Ale snad to zvládnu dokončit a potom rychle k nějaké šmikačce, která mi nedá prostor k tunění ;)
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Motorest JEDNOTA / ŠOK / 1:150

Příspěvek od Daniel »

Tak je zastřešeno a zbylo i pár cihel na nový komín

Obrázek

Ale když vidím, jaké výkony předvádí paralelkáři při své práci na kostelech a podívám se na tuhle krabici, tak se za svou práci hluboce stydím :oops:
Knox

Re: Motorest JEDNOTA / ŠOK / 1:150

Příspěvek od Knox »

no mě by laser taky hluboce odradil....
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Motorest JEDNOTA / ŠOK / 1:150

Příspěvek od Daniel »

Mně už taky - ale protože občas je potřeba něco vytisknout vlastní kapacitou, hledám ted vhodnou tiskárnu - zkoušel jsem projít diskuse , ale ty Epsony co chválíte už se asi nevyrábí :( . Co používáte na tisk - raději pořídím osvědčenou věc, než něco co bude ještě horší než ten laser :roll:
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Motorest JEDNOTA / ŠOK / 1:150

Příspěvek od Lukáš »

Navíc lesklý laserový tisk se hodí spíše na nablískané karosérie aut než na domečky ;)
pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: Motorest JEDNOTA / ŠOK / 1:150

Příspěvek od pahejl69 »

Epsonky se dělají stále ptej se po inkoustu DuraBrite nerozpíjí se na domečky fakt dobrý.
tecka
Příspěvky: 17
Registrován: ned 5.2.2012 23:13

Re: Motorest JEDNOTA / ŠOK / 1:150

Příspěvek od tecka »

OT: osobně jsem si koupil Epson BX535WD, je ještě stále relativně levná a má dost velké inkoustové náplně (platí, že čím levnější tiskárna, tím menší náplně a drahší provoz). A můžu potvrdit, že DuraBrite inkousty po zaschnutí i na obyčejném papíře nejdou rozpít vodou ani slinami :-)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“