Bates House/Haunted Dimensions/free model

Odpovědět
vladouch
Příspěvky: 9
Registrován: pát 18.10.2013 17:50

Bates House/Haunted Dimensions/free model

Příspěvek od vladouch »

Vážení kolegové, dovolte mi prezentovat svůj výtvor domku Normana Batese. Jedná se o free model, snažil jsem se domek doplnit o krajinu. Vím, že můj model nedosahuje zdejších kvalit, přesto bych byl rád za Vaše názory na model a rady pro modely budoucí. Děkuji velmi pěkně.

Odkaz na galerii: http://vladoucha.rajce.idnes.cz/Bates_House" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Bates House/Haunted Dimensions/free model

Příspěvek od Vojta Č. »

To je náhodou velká paráda, ne že ne. Škoda, že sem nenasdílíš aspoň jednu fotku na nalákání na další, ale koukal jsem, že dostat z Rajčete gramotnej odkaz je nad lidský síly... Ale jde to! Teď jsem to vygooglil tady: http://www.rc4x4.cz/topic12156.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A na ten domeček se běžte podívat, je to pecka.

Obrázek

A vítej na fóru, takovýhle úvody jsou aspoň za tři bludišťáky ;)
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Bates House/Haunted Dimensions/free model

Příspěvek od Daniel »

Tak to je tedy velká paráda :shock:
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Bates House/Haunted Dimensions/free model

Příspěvek od Aki »

co blázníš, vypadá to super :) jak jsi dělal ty šutry?
vladouch
Příspěvky: 9
Registrován: pát 18.10.2013 17:50

Re: Bates House/Haunted Dimensions/free model

Příspěvek od vladouch »

Děkuji za vřelé přijetí, na forum už koukám pěkně dlouho, ale až teďka jsem byl vysloveně donucen podělit se s Vámi. Jsem rád, že Vás model zaujal. Přiznám se domečky moc nestavím, a v porovnání s lidmi zde se mám sakra čemu učit.

To Vojta Č.: Děkuji za přidání náhledu vypadá to hnedle lépe, doufám, že příště to už zvládnu sám

To Aki: Se skálou jsem se vytrápil na modelu majáku na pobřeží co mám rozestavěný, pořád to nebylo ono. Nakonec je skálu udělal z kůry břízy, která je nastříkaná temperou, trochu patinovaná pigmenty od CMK, fixováno lakem na vlasy, nakonec zvýrazněna struktura metodou suchého štětce. Docela hezké skály se dají dělat z dřevěného uhlí, ale toho chlívu všude:)
maja
Příspěvky: 134
Registrován: pon 19.5.2014 19:50
Bydliště: Hodonín

Re: Bates House/Haunted Dimensions/free model

Příspěvek od maja »

Paráda! Tak a teď kostel, hrad, jedem, ať to sviští!!! ;) ;)

PS:
Chlapi, to není žádný začátečník, ale určo nové krycí jméno některého ze zdejších veteránů! :D :twisted:
Odpovědět

Zpět na „Městské stavby“