Radnice Kyjov / Ondřej Hejl / 1:150 / HOTOVO

pahejl69
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 26.1.2012 17:19

Re: Radnice Kyjov / Ondřej Hejl / 1:150

Příspěvek od pahejl69 »

Chlapci nádherná diskuse, každý autor by mněl radost. Mám model který nenechává lidi jen tak na pokoji a nutí k bádání. Máte pravdu nejsem architekt snažím se malovat to co vidím, a v tomto případě jsme to s Kyjovákama promejšleli jak to namalovat aby to nebyla dvoustranná krabka. Tohle nám přišlo jako nejmenší zlo, a myslím že formu hlubokého obrázku ještě použiju je spousta staveb které mají zajímavé pouze průčelí.
PS: Strýcu nenech se zdržovat máš to hezké.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Radnice Kyjov / Ondřej Hejl / 1:150

Příspěvek od kaktusak »

Samotná radnice je hotová . Zbývá udělat pozadí . Při kompletaci radnice nenastal vážnější problém a vše sedělo tak jak má . I když jednu chybu musím zmínit . Zavinil to ten Němec co Ondrovi schovává různé věci po baráku . V návodu chybí pérovky jak se mají udělat " ozdoby " na špičky věží . Podle mě je to jen malá chybka , protože náprava je snadná . Na 4 malé věžičky jsem použil obyčejný špendlík a přilepil ho hlavičkou dolů a zakrátil podle citu . Středová ozdoba je vytvořena pomocí páratka , korálku a drátku . Ozdoby nejsou složité , proto věřím , že je každý zvládne i bez pérovek .

Obrázek

Obrázek

Před touhle fotkou jsem řezal POSLEDNÍ DÍL , který patří na radnici , po párátku se mi smekl skalpel a v Kyjově na Chirurgii to řešili 4 stehama . Snad to pozadí zvládnu i takhle ofačovaný .

Obrázek
Uživatelský avatar
Miloš D.
Příspěvky: 166
Registrován: sob 21.1.2012 20:10

Re: Radnice Kyjov / Ondřej Hejl / 1:150

Příspěvek od Miloš D. »

To na poslední fotce - bílé dominantní. Takový díl jsem v Ondrově vystřihovánce nenašel. Že ty máš nějaký protekční výtisk?
Radnice pěkná, pořezaný díl mezi vystřihovánkou a židlí už je horší.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Radnice Kyjov / Ondřej Hejl / 1:150 / HOTOVO

Příspěvek od kaktusak »

Konečně jsem se dokopal k tomu hodit sem konečné fotky radnice . Když bych měl radnici zhodnotit tak musím říct , že se jedná o pohodovou stavbu . Vše sedí tak jak má .
Na závěr snad mohu prozradit , že tento model nezůstane osamocený v této serii a brzy přibude další do party .

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Tapan
Příspěvky: 367
Registrován: ned 18.1.2015 16:19

Re: Radnice Kyjov / Ondřej Hejl / 1:150 / HOTOVO

Příspěvek od Tapan »

Ruka už je dobrá? :) Musím říct, že v rámci možností modelu dost dobře nafoceno. Tu správnou zelenou na střechu bych ještě možná někde namíchanou měl...sakra, další brouk do hlavy :-)
Odpovědět

Zpět na „Městské stavby“