Albertov 6 / vlastní tvorba / 1:150

Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Albertov 6 / vlastní tvorba / 1:150

Příspěvek od Aki »

já bych do toho i šel, ale momentálně mě zaměstnává Svojanov a času mám bohužel čím dál míň... ale kdybys nikoho nesehnal, počkalo to do léta a netlačil na mě s časem, tak do toho jdu :)
Uživatelský avatar
snekousek
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20.12.2012 13:54
Bydliště: Planeta Země

Re: Albertov 6 / vlastní tvorba / 1:150

Příspěvek od snekousek »

Já se teda na test určitě nehlásím,ale až se to vydá tak prosím určitě jeden kus poslat do Písku.

Aki neflákej se s hradem a vrhni zbytek sil na Albertov. :lol: ;)
TonyB
Příspěvky: 12
Registrován: stř 25.1.2012 8:57

Re: Albertov 6 / vlastní tvorba / 1:150

Příspěvek od TonyB »

Tester nalezen ;)

Aki a snekousku, díky za pozitivní ohlasy. Ok, píšu si "jeden kus do Písku" :D
TonyB
Příspěvky: 12
Registrován: stř 25.1.2012 8:57

Re: Albertov 6 / vlastní tvorba / 1:150

Příspěvek od TonyB »

Ahoj všem,
po více než 2,5 letech oživuji tohle vlákno, abych opět hledal betatestera. Ten minulý to bohužel zhruba po roce vzdal. Od případného zájemce proto požaduji především spolehlivost. Abyste si mohli udělat představu o tom, do čeho jdete, zde jsem zavěsil 4 strany vystřihovánky. Jde o 4 strany z 27 (přičemž výrazně zaplněno je pouze 20 stran, zbylých 7 jsou návodné kresby a volitelná okna), formát je A3, takže spousta práce. Nikam ale nespěchám, takže času by mělo být dostatek :)

Pokud bude beta úspěšná, model bude vydán. Zájemci, pište, prosím, do zpráv, ne tady do vlákna. Jsem si vědom, že jde o časově i prostorově náročný test, věřím však, že se nějaký odvážlivec najde. Předem moc dík za nabídky! ;)
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: Albertov 6 / vlastní tvorba / 1:150

Příspěvek od JanO »

Už se našel betatester na plný úvazek 8-) ?
TonyB
Příspěvky: 12
Registrován: stř 25.1.2012 8:57

Re: Albertov 6 / vlastní tvorba / 1:150

Příspěvek od TonyB »

jj, pár by se jich našlo... :)
Konopka
Příspěvky: 169
Registrován: stř 18.2.2015 20:18

Re: Albertov 6 / vlastní tvorba / 1:150

Příspěvek od Konopka »

Od poslední zprávy, v níž autor modelu psal, že se pár šílenců na stavbu modelu našlo, uplynuly čtyři měsíce a jeden z těch šílenců dokonce model postavil celý a ve složitější verzi. Model byl k vidění na pražské soutěži, kde snad trošku zaujal...Pak se odstěhoval do Police na polici, kde zatím odpočívá a až nastane ten správný čas, budete si ho moci prohlédnout v MPM. Model v plastičtější verzi měl v mém podání 830 dílů a aby to nebylo tak primitivně jednoduché, tak jsem si přidal dalších 130 vlastních výztuží a pomocných dílků. To vše jsem splácal dohromady za 184 hodin čistého stavebního času. Model můžete vidět na oficiálním videu z pražské soutěže, na který najdete odkaz v příslušné sekci.
MK
wlady
Příspěvky: 22
Registrován: úte 1.8.2017 14:10
Bydliště: Krušné Hory

Re: Albertov 6 / vlastní tvorba / 1:150

Příspěvek od wlady »

už to vyšlo?
TonyB
Příspěvky: 12
Registrován: stř 25.1.2012 8:57

Re: Albertov 6 / vlastní tvorba / 1:150

Příspěvek od TonyB »

Ještě ne. Je to na mně, musím zapracovat připomínky testerů. Ale nějak pořád není čas... :?
wlady
Příspěvky: 22
Registrován: úte 1.8.2017 14:10
Bydliště: Krušné Hory

Re: Albertov 6 / vlastní tvorba / 1:150

Příspěvek od wlady »

škoda, docela by mi to pasovalo do starého města na novém kolejišti. Akorát bych si to musel trochu zvětšit. Dej vědět až to bude.
j_pajdla
Příspěvky: 42
Registrován: úte 24.1.2012 8:37

Re: Albertov 6 / vlastní tvorba / 1:150

Příspěvek od j_pajdla »

Uplynul delší čas, jak pokročila možnost vydání či podobně vypuštění do světa tohoto moc hezkého kousků architektury?
Odpovědět

Zpět na „Městské stavby“