Pididomky / různí autoři / 1:300

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Pididomky / různí autoři / 1:300

Příspěvek od Aki »

nedávno mi něco spadlo na hlavu a rozhod jsem se, že domky, který vycházely v ábíčku i jinde, jsou moc velký, tudíž je tak trochu připrcatím a postavím z nich celou vesničku :D
moc času teď na lepení nemám, takže to budou takový kousky na 1-2 večery. až bude času trochu vícero, vrhnu se konečně zase na Svojanov. holt chalupa 1:1 s maxizahradou mi přes léto dává dost zabrat, v zimě to bude lepší :)

jako první kousek jsem dal do kupy Šandíkův roubenej dům z Pošumaví, dneska k němu přibyla sušárna ovoce z kolekce Polabských lidových staveb od mistra RV...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

domečky prošly a budou procházet úpravou ve fotošopu (odmazání lomových čar), u nějakých staveb od RV asi trochu upravím i některý textury, páč třeba jeho kamenný zdi se mi moc nelíbí. tisknu na 120g, drobný díly na 80. některý díly je potřeba kvůli tloušťce papíru upravit buď ještě před tiskem, nebo nůžkama, ale nejde o nic náročnýho...
trochu horší to bude asi v tomhle měřítku se ztvárněním terénu a různých doplňků, ale aspoň bude sranda :)
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Pididomky / různí autoři / 1:300

Příspěvek od Aki »

dalším kousem je Mistrova dřevěnice z Brd. na "terén" nekoukejte, ten přijde posypat, až toho bude víc...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

a závěrem pohromadě... asi bude trochu mazec k tomu v tomhle měřítku vytvořit stromečky, keříčky a různý to harampádí kolem chalup, ale zatím to moc neřeším...

Obrázek

group: 1:1000 už by byl z papíru asi trochu úlet :) přece jen rozlišení tikárny a šikovnost mých polámaných prstů maj svoje meze :)
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Pididomky / různí autoři / 1:300

Příspěvek od Aki »

lodičkáři :) proti nim budu vždycky žabař :)
vážka
Příspěvky: 9
Registrován: sob 5.4.2014 18:58
Bydliště: Chrudim

Re: Pididomky / různí autoři / 1:300

Příspěvek od vážka »

hezký :)
Odpovědět

Zpět na „Lidové stavby“