Zastávka, strážní domky a rodinný domek /1:120/ O. Hejl

Casso
Příspěvky: 46
Registrován: úte 19.12.2017 17:30

Re: Zastávka, strážní domky a rodinný domek /1:120/ O. Hejl

Příspěvek od Casso »

Když doma, u rodičů, u přítelkyně, v práci, u přítelkyně v práci maj všude laser a inkoustovky dávno neprozřetelně vyházeli...
Uživatelský avatar
Gerry
Příspěvky: 168
Registrován: stř 25.1.2012 10:53
Bydliště: Česká Kubice + (srdcovka) Jesenice

Re: Zastávka, strážní domky a rodinný domek /1:120/ O. Hejl

Příspěvek od Gerry »

Chyba, chyba ... také jsem začínal s tiskem na laseru a dneska už ani omylem a na kvalitní inkoust nedám dopustit .....
Uživatelský avatar
Tomáš S.
Příspěvky: 998
Registrován: sob 21.1.2012 21:39
Bydliště: Uherský Brod

Re: Zastávka, strážní domky a rodinný domek /1:120/ O. Hejl

Příspěvek od Tomáš S. »

Casso píše:Hmm, tak asi budu muset nějakde sehnat inkoustovku. Kdosi mi říkal, že se s trochou finesy dá koupit inkoust, do cartridge navrtat dirku, doplnit, zalepit lepenkou a pak s trochou hackování tu cartridge přimět k tomu, aby nebrala na vědomí, že je prázdná. Tak asi budu shánět tiskárnu, o které vím, že dá takhle ošulit. Obecně mě ty tiskárny na domácí použití serou. Za celej život mi jich prošlo rukama asi patnáct a je to akorát levnej aušus designovanej na levné pořízení a extrémně drahý provoz. Většinou to nevydrží déle, než čtyři roky a člověk akorát vyrábí nesmírný množství odpadu z cartridgí, které obsahují pár mililitrů inkoustu. Ještě si teda zjistím, co je to ten durabritový inkoust. Nepamatuju si, že bych ten termín někdy slyšel.
Kašli na to, taky jsem si tím prošel a je to k ničemu. Pořiď raději férovou EPSON tiskárnu s nádržkami, do kterých se dolévá inkoust normálně z flaštiček... Zkusil jsem, a už nikdy jinak. Víc si přečti zde: viewtopic.php?f=25&t=608&start=135" onclick="window.open(this.href);return false; (ke konci vlákna popisuji svoji zkušenost)...
Odpovědět

Zpět na „Lidové stavby“