Hrad Týřov / Milan Bartoš, Jiří Janúšek / 1:200 Hotovo

Odpovědět
michal86
Příspěvky: 70
Registrován: sob 21.1.2012 17:21
Bydliště: kousek od Žďáru nad Sázavou

Hrad Týřov / Milan Bartoš, Jiří Janúšek / 1:200 Hotovo

Příspěvek od michal86 »

Ahoj,
již je to delší doba co jsem dostavěl tento model. Model jsem s přestávkami stavěl cca rok. Dokumentaci postupu stavby jsem já lajdák nedělal, tak přináším až konečné fotky. Model je tu již několikrát prezenotván. Model mě ležel v archivu v podstatě od jeho vydání, což už také nějaký rok je. Při stavbě jsem využil sadu laserových doplňků a pokusil jsem se i o úpravu okolního terénu + sem tam nějakou zeleň. Jak se mě to povedlo posuďte sami.
Co se týká přesnosti modelu, tak jsem nenarazil snad na jedinou chybu a pokud mě to nesedělo, tak to bylo zapříčeněno mojí nepřesností lepení.
Současně jsem model uložil do krabice, kde čeká, až ho vyvenčím na nějakou výstavu a pak mu také musím vybudovat nějaké čestné místo, kde si bude lebedit. Do vytríny, kterou mám se mě už prostě nevejde :roll: Současně je to však ve fázi plánování a rozmýšlení.
A teď už foto finálního modelu:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

No až se také teším a doufám, že k tomu někdy v brzké době dojde, na vydání Křivoklátu. Já tyto modely od Milana Bartoše prostě žeru :-) Neví o tom někdo nějaké bližší info?
Díky za pozornost a těším se u prezentace dlašího modelu.
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrad Týřov / Milan Bartoš, Jiří Janúšek / 1:200 Hotovo

Příspěvek od Aki »

Krásná práce :)
sepecat
Příspěvky: 244
Registrován: sob 21.1.2012 7:42
Bydliště: Jičín

Re: Hrad Týřov / Milan Bartoš, Jiří Janúšek / 1:200 Hotovo

Příspěvek od sepecat »

Teda, tohle je moc pěkný a povedený.
Sypej to sem dál. :-)
Odpovědět

Zpět na „Hrady, zámky, tvrze“