Tvrz Tuklaty / Jan Blaha / 1:150

Odpovědět
sepecat
Příspěvky: 244
Registrován: sob 21.1.2012 7:42
Bydliště: Jičín

Tvrz Tuklaty / Jan Blaha / 1:150

Příspěvek od sepecat »

Je to jednoduchá, z mého pohledu ne úplně atraktivní krabička, prakticky bez členitých prvků. Skládá se ze všehovšudy 40 dílů, přičemž skoro 1/2 z toho jsou dílky pro zvýraznění fasádních prvků kolem oken.
Jinak se to lepilo dobře. Přesnost OK. Špice je z ubroušeného párátka a užmoulaného toaleťáku.
Model ve skutečnosti nemá tak živou žlutou barvu. To je výsledek automatických oprav ve Windows, přes které jsem fotky prohnal.
Terén nedělám. :D :D Nikdy. :D :D I když ta zelená plocha kolem věže je dost veliká a přímo po nějakém posypu volá.

Jo, a rýhováno je bez výjimky z rubu. Pro jistotu. Předtím jsem totiž měl na stole Černou věž z Drahanovic, u které mi ujely nervy, protože papír po ohnutí praskal, odlupovaly se u něj vrstvy a po navlhčení hned chlupatil. Řekl bych, že tady je stejný, proti standardu od Dukase o trošku řidší/lehčí, se zvláštní strukturou. Potvzeno manželkou, tak to bude pravda. :D :D :D
A sepsání tohodle příspěvku mě už stálo víc času, než stavba celého modelu, takže fotky v galerii tady:

Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hrady, zámky, tvrze“