Zámek Lobkovice / Ondřej Hejl / 1:150 / HOTOVO

Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Zámek Lobkovice / Ondřej Hejl / 1:150 / HOTOVO

Příspěvek od Daniel »

P A R Á D A ! ! !

Nádherně zvládnuté jak po stavební stránce, tak i co se terénních úprav týká. Těším se na tvoje další kousky, protože je to hóóódně koukatelné 8-)
Uživatelský avatar
Jenda B.
Příspěvky: 243
Registrován: pon 6.2.2012 18:39
Bydliště: Nýřany

Re: Zámek Lobkovice / Ondřej Hejl / 1:150 / HOTOVO

Příspěvek od Jenda B. »

No, pane kolego, gratuluji. Parádní čistá práce a ten terén je mňamózní. A ve výsledku je to kouzelný model :-)
lukše
Příspěvky: 102
Registrován: stř 17.10.2012 15:05
Bydliště: Hulín

Re: Zámek Lobkovice / Ondřej Hejl / 1:150 / HOTOVO

Příspěvek od lukše »

Děkuji moc za vaše kladné ohlasy, opět mně to povzbuzuje do další práce. Konopka - ano, ten terén je právě náročnější tím, že si ho musíš vymyslet podle sebe, naopak výhoda je v tom, že se na něm může každý "vyřádit" jak chce a dát tak tomu modelu něco svého, čím se bude odlišovat od jiných. Jinak já jsem ještě před několika lety terény také vůbec neuměl, dělal jsem vždy pouze ty papírové. Dost často jsem ale na tomto fóru takové terény vídával a tak se mi líbily, že jsem se postupně také pokoušel o jejich tvorbu. Za tu dobu už jsem slepil mnoho modelů (žádný z nich ale nebyl tak velký, jako tento zámek) a stále získával nové poznatky a na tomto modelu jsem je dá se říct všechny uplatnil ve velkém. Stále se ale krajinotvorbu učím... Takže za to (stejně jako za mnoho dalších věcí) děkuji tomuto skvělému fóru. Mája - klasická otázka, sám jsem nad tím přemýšlel a nakonec se rozhodl pro něco menšího (nějakou oddychovku). A už jsem zařízl do Chalupy z Lužických hor, stavbu tu prezentovat asi ani nebudu, pouze až bude model hotový tak tu dám fotky. A co bude následovat potom se ještě uvidí...
Odpovědět

Zpět na „Hrady, zámky, tvrze“