Švihov do třetice / vlastní tvorba / cca 1:350

Uživatelský avatar
Jenda B.
Příspěvky: 243
Registrován: pon 6.2.2012 18:39
Bydliště: Nýřany

Re: Švihov do třetice / vlastní tvorba / cca 1:350

Příspěvek od Jenda B. »

Teda kluci, vy mi dáváte :lol: A to už dva roky slibuji Buben na Buben. Ten je teď pro mě prvořadý.
Ale pokud se zároveň pustím do nějaké formy Švihova, tak si myslím, že mám Dobřany jistý.......... :lol: :lol: :lol:
Ale teď vážně, začal jsem opět švihle přemýšlet a vyvstala mi na mysli představa původní podoby hradu před Půtovou pozdně gotickou přestavbou. Nějaké poznatky pro tohle období jsou (Milan Novobilský), ale stejně by asi musela zapracovat fantazie a hledání různých podobností a analogií na jiných hradech z té doby. Takže zároveň s Bubnem se asi pustím do téhle bláznoviny.
Jinak ohledně té "líbivější" novodobé rekonstrukce, zkus mi kdyžtak Knoxíku poslat nějaký nástřel, prostě tvojí vizi a uvidíme, co by se s tím dalo dělat. Na Švihově jsme mluvili hlavně o střechách, ale asi si toho měl na mysli víc.

A ty domky v rohu? Ty nevydrží. Zlikviduju je jako biolit komára :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ........ tedy alespoň na tom budoucím modýlku.
Ach jo, jsem opět ztracen.................................................................. asi mě už fakt Švihlo.........................
Uživatelský avatar
Jenda B.
Příspěvky: 243
Registrován: pon 6.2.2012 18:39
Bydliště: Nýřany

Re: Švihov do třetice / vlastní tvorba / cca 1:350

Příspěvek od Jenda B. »

Zdravím všeckny :D
Na chvilinku jsem si dfrkl od Bubnu, a napadlo mě nafotit pár snímků pro porovnání. Nechaly by se označit asi jako "Najdi tisíc rozdílu aneb podpis čtyř století" :)

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Tak zatím, mějte se a smějte.
P.S. Kdo najde alespon deset rozdílů, obdrží jako hodnotnou cenu originální šutr ze švihovského hradu :lol:
KarelLh
Příspěvky: 14
Registrován: pon 28.9.2015 9:28

Re: Švihov do třetice / vlastní tvorba / cca 1:350

Příspěvek od KarelLh »

Moc pěkný!
Odpovědět

Zpět na „Hrady, zámky, tvrze“