Hrad Svojanov / Milan Bartoš / 1:165 - HOTOVO

dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: Hrad Svojanov / Milan Bartoš / 1:165

Příspěvek od dravec »

Dokončil jsem blok B doděláním mostu a terénu před vstupem do hradu. Ploty opět přilepím později, protože se mi to do teď osvědčilo. Protože při přidávání dalších částí hradu je pro svoji velikost velmi špatná manipulace s modelem. A jde se na blok C dům zbrojnošů.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

A hotový celek.

Obrázek Obrázek Obrázek
maja
Příspěvky: 134
Registrován: pon 19.5.2014 19:50
Bydliště: Hodonín

Re: Hrad Svojanov / Milan Bartoš / 1:165

Příspěvek od maja »

Máš to moc hezky udělané a jedeš jak šlak! :shock:
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: Hrad Svojanov / Milan Bartoš / 1:165

Příspěvek od dravec »

Opět jsem to vzal trochu hopem. Už mám dokončený blok C (dům zbrojnošů a hradba) a blok D (zahrada). Stavba zatím pokračuje bez problému, až na tu manipulaci s hotovým celkem. Opět jsem vynechal nalepení sloupků na zahradě a laserových doplňků. Zatím si netroufám je nalepit a nechám je až po přilepení hradeb a terénu.

Dům zbrojnošů a hradba:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Zahrada:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Hotový celek:

Obrázek
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: Hrad Svojanov / Milan Bartoš / 1:165

Příspěvek od dravec »

Už se pomalu dostávám do finiše. Dokončil jsem okolní terén a hradby kolem hradu. U lepení hradeb jsem v první fázi nelepil jednotlivé části, ale napřed jsem slepil celý celek. Hlavně se lépe lepila samotná bašta. Až hotový celek jsem nalepil na svoje místo.

Obrázek Obrázek Obrázek

Postupně jsem nalepil celou hradbu kolem hradu a doplnil okolní terén.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Při osazování terasy, hradby a pilířů pod dům zbrojnošů vznikl problém. Omylem tam bylo naznačeno přilepení pilíře na dům a tak jsem musel ze zbytků hradeb udělat ještě jeden pilíř na zakrytí.

Obrázek Obrázek

A pohled na zatím hotový hrad.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Už pouze přilepit okraje hradeb a terénu na základnu. A potom konečně přilepit zbývající sloupky plotu a nalepit všechny laserové díly plotů, zábradlí, branky a na závěr altán a vyhlídku.

Konečně už také můžu konečně zdělit velikost samotné stavby, která je cca 80 x 50 cm.
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: Hrad Svojanov / Milan Bartoš / 1:165

Příspěvek od dravec »

Hrad jsem přilepil na základnu a konečně doplnil všechny laserové díly. Nakonec jsem udělal altánek a vyhlídku.

Model se stavěl krásně a pohodově. Všechno sedělo přesně a nebyl žádný větší problém. Jediné co bylo dost obtížné, tak manipulace s celým modelem při přilepování jednotlivých celků k sobě.

Tímto je tedy tento pěkný hrad Svojanov dokončený.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Celkový pohled na hotový hrad Svojanov.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
maja
Příspěvky: 134
Registrován: pon 19.5.2014 19:50
Bydliště: Hodonín

Re: Hrad Svojanov / Milan Bartoš / 1:165 - HOTOVO

Příspěvek od maja »

Ahoj, gratuluju, máš to moc pěkný;-).
danekk1
Příspěvky: 29
Registrován: stř 21.8.2013 17:58

Re: Hrad Svojanov / Milan Bartoš / 1:165 - HOTOVO

Příspěvek od danekk1 »

Gratuluji k dokončení modelu, povedl se ti. :) Asi si ho budu muset koupit a někdy postavit.
Odpovědět

Zpět na „Hrady, zámky, tvrze“