Hrad Krašov / vlastní stavba / 1:165

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Moderátor
Příspěvky: 1292
Registrován: pon 12.12.2011 10:16
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Hrad Krašov / vlastní stavba / 1:165

Příspěvek od Zdeněk-TEO »

Zbyňo já jsem v pohodě.....jen jsem reagoval a popsal jak je to asi tak nějak se mnou osobně a s mou prezentací lepení zde na fóru. Cítím, že mé možnosti jsou vyčerpané....a vše co jsem mohl, tak už se jen stále opakuje a opakuje. Lze ještě v čistostavbách něco vymyslet nového, co by při stavbách ostatním pomohlo jejich zručnost posílit?
Kluci v akci
Příspěvky: 60
Registrován: ned 6.1.2013 13:59

Re: Hrad Krašov / vlastní stavba / 1:165

Příspěvek od Kluci v akci »

No a jak to je tedy z hradem, to už jste tu nikdo nenapsali... Oborníci na Fb :)
Uživatelský avatar
KarelM
Příspěvky: 137
Registrován: sob 21.1.2012 14:23
Bydliště: Plasy

Re: Hrad Krašov / vlastní stavba / 1:165

Příspěvek od KarelM »

:lol: ... ne, to je v pohodě ... i tohle "zabruslení" mimo tému je o.k. ... každej názor dobrej ...
Makr
Příspěvky: 309
Registrován: ned 4.3.2012 16:09

Re: Hrad Krašov / vlastní stavba / 1:165

Příspěvek od Makr »

Už barvíš pasparty Karlosi a lemuješ dveře?
Nebo jsi "opět" přeskočil na "jiné téma"?
Martin
Uživatelský avatar
KarelM
Příspěvky: 137
Registrován: sob 21.1.2012 14:23
Bydliště: Plasy

Re: Hrad Krašov / vlastní stavba / 1:165

Příspěvek od KarelM »

No tak jo, no, když je Martin tak zvědavej " Obrázek
Uživatelský avatar
KarelM
Příspěvky: 137
Registrován: sob 21.1.2012 14:23
Bydliště: Plasy

Re: Hrad Krašov / vlastní stavba / 1:165

Příspěvek od KarelM »

Tome, promiň ... :lol:
Uživatelský avatar
Jenda B.
Příspěvky: 243
Registrován: pon 6.2.2012 18:39
Bydliště: Nýřany

Re: Hrad Krašov / vlastní stavba / 1:165

Příspěvek od Jenda B. »

Ale hov...... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ty jseš tajnůstkář Kájo. A bude to někde k dostání?
BlueShark
Příspěvky: 175
Registrován: stř 2.12.2015 8:52

Re: Hrad Krašov / vlastní stavba / 1:165

Příspěvek od BlueShark »

Ono je to s těma příspěvkama složité, ten nepoměr shlédnutí vz příspěvky.
To je vše jak tu již psali dnešní dobou, čas je hodně relativní pojem, spíš ta pohodlnost je absolutní a FB a GOOGLE mozky přece jenom ne vždy budou někde přispívat nebo vkládat obrázky zde. Sám i já musím přiznat, že než jsem zjistil, že tato stránka má podružnou galerii-web na adrese http://www.papirove-modely.cz" onclick="window.open(this.href);return false;, díky které se vkládají obrázky atd. Bloudil jsem tady na stránkách a asi hodinu klikal a hledal a nechápal jak jsem může vložit obrázek nějaký nováček, kterého to má vcucnout a ne odradit složitostí. A to připomínám, že WEB programuji nebo jsem hodně dělal a mám za sebou softwarové ing na VŠ v Plzni, tady mi to prostě nedávalo ani hlavu ani patu a to jsem zvyklý například na mnou často navštěvovám fóru o pěstování chilli atd (http://www.chilli-forum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;) na krkolomné vkládání, ale odkaz NEW IMAGE je tam alespoň vidět. No nic to jsem trošku odbočil a popravdě i když vím, kam s obrázkem tady, komplikovaností to spíš odložím nebo přejdu. To musí být. Hodit na web aktuální upload obrázku, aby se zaindexoval v databázi a posléze ihned nebo později využil jako obrázkový script není nic těžkého, ale budíž...

Strukturá fóra je na druhou stranu ideální a celkově tento PHP povedený projekt BB super. Přehledné, jednoduché a hlavně rychlé. Pořád si prostě nemohu zvyknout na JAVA script mutace, PHP je prostě super věc :-)

Jinak Zdendo držím palce ať něco ještě vymyslíš, ta Tvá vycucaná nálada co se týče něčeho, co by Tě naplňovalo nebo to tu ještě nebylo, ten nápad, to je oříšek no...i Já jsem tu nový a kdykoliv jsem potřeboval HELP, byl jsi nablízku, na to nedám dopustit :-) GOOD LUCK...
dzolo
Příspěvky: 9
Registrován: pon 2.3.2015 23:08

Re: Hrad Krašov / vlastní stavba / 1:165

Příspěvek od dzolo »

Zdravím, Krašov vypadá krásně, skvělá práce! Budu držet pěsti, aby se jej podařilo vydat.
Makr
Příspěvky: 309
Registrován: ned 4.3.2012 16:09

Re: Hrad Krašov / vlastní stavba / 1:165

Příspěvek od Makr »

Ahoj Kájule.
Obal "knížečky" velmi mile překvapil a doufám, že se ti podaří tohle dítě dotáhnout do konce.
A nedá mi to: Na obalu máš měřítko 1:200 ale v nadpisu vlákna 1:165. Co prosim tě platí?
Martin
Odpovědět

Zpět na „Hrady, zámky, tvrze“