Právě je pát 27.4.2018 2:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 3.5.2016 11:17 
Moderátor

Já si čas na své koníčky udělám.....jen už nemám co bych zde modelářům mohl nabídnout. Možná nějaké to video s postupem stavby, ale to chce trošku víc vybavení (kamera, střihací prográmek.......). To je ale nutné mít nějaký pěkný finanční obnos. Když se však za měsíc duben ani jeden víkend doma neohřeji a objezdím modelářské akce, potom nelze na video techniku našetřit.......
A vymlouvat se na to že nemám čas, to je podle mě jen alibistické......čas je, jen si jej chtít uspořádat.

PříspěvekNapsal: úte 3.5.2016 12:13 

Zdendo sákryš snad sis to nevzal osobně ? Tomáš ( group b ) to napsal všeobecně a já s tím chtě nechtě musím souhlasit . Kdyby se všichni věnovali propagaci modelařině , alespoň z půlky , jako Ty tak problém odlivu modelářů nemusíme řešit .

PříspěvekNapsal: úte 3.5.2016 12:18 
Moderátor

Zbyňo já jsem v pohodě.....jen jsem reagoval a popsal jak je to asi tak nějak se mnou osobně a s mou prezentací lepení zde na fóru. Cítím, že mé možnosti jsou vyčerpané....a vše co jsem mohl, tak už se jen stále opakuje a opakuje. Lze ještě v čistostavbách něco vymyslet nového, co by při stavbách ostatním pomohlo jejich zručnost posílit?

PříspěvekNapsal: čtv 5.5.2016 17:28 

No a jak to je tedy z hradem, to už jste tu nikdo nenapsali... Oborníci na Fb :)

PříspěvekNapsal: čtv 5.5.2016 18:51 

:lol: ... ne, to je v pohodě ... i tohle "zabruslení" mimo tému je o.k. ... každej názor dobrej ...

PříspěvekNapsal: úte 10.5.2016 20:15 

Už barvíš pasparty Karlosi a lemuješ dveře?
Nebo jsi "opět" přeskočil na "jiné téma"?
Martin

PříspěvekNapsal: stř 11.5.2016 14:31 

No tak jo, no, když je Martin tak zvědavej " Obrázek

PříspěvekNapsal: stř 11.5.2016 14:46 

Tome, promiň ... :lol:

PříspěvekNapsal: stř 11.5.2016 19:25 

Ale hov...... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ty jseš tajnůstkář Kájo. A bude to někde k dostání?

PříspěvekNapsal: sob 14.5.2016 8:51 

Ono je to s těma příspěvkama složité, ten nepoměr shlédnutí vz příspěvky.
To je vše jak tu již psali dnešní dobou, čas je hodně relativní pojem, spíš ta pohodlnost je absolutní a FB a GOOGLE mozky přece jenom ne vždy budou někde přispívat nebo vkládat obrázky zde. Sám i já musím přiznat, že než jsem zjistil, že tato stránka má podružnou galerii-web na adrese http://www.papirove-modely.cz, díky které se vkládají obrázky atd. Bloudil jsem tady na stránkách a asi hodinu klikal a hledal a nechápal jak jsem může vložit obrázek nějaký nováček, kterého to má vcucnout a ne odradit složitostí. A to připomínám, že WEB programuji nebo jsem hodně dělal a mám za sebou softwarové ing na VŠ v Plzni, tady mi to prostě nedávalo ani hlavu ani patu a to jsem zvyklý například na mnou často navštěvovám fóru o pěstování chilli atd (http://www.chilli-forum.cz) na krkolomné vkládání, ale odkaz NEW IMAGE je tam alespoň vidět. No nic to jsem trošku odbočil a popravdě i když vím, kam s obrázkem tady, komplikovaností to spíš odložím nebo přejdu. To musí být. Hodit na web aktuální upload obrázku, aby se zaindexoval v databázi a posléze ihned nebo později využil jako obrázkový script není nic těžkého, ale budíž...

Strukturá fóra je na druhou stranu ideální a celkově tento PHP povedený projekt BB super. Přehledné, jednoduché a hlavně rychlé. Pořád si prostě nemohu zvyknout na JAVA script mutace, PHP je prostě super věc :-)

Jinak Zdendo držím palce ať něco ještě vymyslíš, ta Tvá vycucaná nálada co se týče něčeho, co by Tě naplňovalo nebo to tu ještě nebylo, ten nápad, to je oříšek no...i Já jsem tu nový a kdykoliv jsem potřeboval HELP, byl jsi nablízku, na to nedám dopustit :-) GOOD LUCK...

PříspěvekNapsal: stř 8.6.2016 9:25 

Zdravím, Krašov vypadá krásně, skvělá práce! Budu držet pěsti, aby se jej podařilo vydat.

PříspěvekNapsal: ned 26.6.2016 16:06 

Ahoj Kájule.
Obal "knížečky" velmi mile překvapil a doufám, že se ti podaří tohle dítě dotáhnout do konce.
A nedá mi to: Na obalu máš měřítko 1:200 ale v nadpisu vlákna 1:165. Co prosim tě platí?
Martin

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina