Zámek Hluboká / Betexa, R. Navrátil / 1:250 - HOTOVO

Fingon
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 1.8.2013 22:44
Bydliště: Wien

Re: Zámek Hluboká / Betexa, R. Navrátil / 1:250 - HOTOVO

Příspěvek od Fingon »

Ja bych si Hlubokou jako svuj dalsi model nevybral, rozhodla pritelkyne:-P (aby pak ztratila zajem, kdyz zjistila, ze je model sedy a ne bily, jako ve skutecnosti - vysvetleni bohuzel neprijala. Nakonec to zachranily pruhledy do pokoju a figurky).

Proc jsem se rozhodl stavet dal, byt jsem z toho nemel radost - rozhodl jsem se dokoncit kazdy model, ktery jsem zacal, plus tu na dva paralelne rozpracovane veci nemam misto. Vidim to jeste tak na dva - tri hrady (asi Vyskovsky, nebo bych mohl zkusit Tyrov, ktery se pritelkyni na fotkach zalibil - kazdopadne ten nemam jeste ani koupeny, takze to hned tak nehrozi), ale jinak asi pujdu do mensich modelu a lodicek.
chuan
Příspěvky: 395
Registrován: úte 24.1.2012 22:26
Bydliště: Praha

Re: Zámek Hluboká / Betexa, R. Navrátil / 1:250 - HOTOVO

Příspěvek od chuan »

Jestli ti mohu doporučit, postav si několik menších baráčků, vyzkoušej si tam podlepování a nevyhýbej se tomu. Bez podlepování to nikdy nebude ono. Přijmi to jako fakt a nauč se to, potom budeš mít z modelů daleko větší radost, protože budou mít přesnou geometrii.
A focení? pokud je doma blbý světlo zkus vyjít ven položit model na něco šikovnýho a vyfoť. Bude to za a, lépe nasvětlené a za b, takové vzdušné přírodní
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek Hluboká / Betexa, R. Navrátil / 1:250 - HOTOVO

Příspěvek od Aki »

ohledně Týřova bych ti doporučil ještě počkat, až to dostaneš víc do ruky. není to zrovna jednoduchej kousek...
Pepedro77
Příspěvky: 1
Registrován: stř 3.1.2018 18:52

Re: Zámek Hluboká / Betexa, R. Navrátil / 1:250 - HOTOVO

Příspěvek od Pepedro77 »

Dobrý den, též jsem dostavěl tento model hluboké od betexy. Nejsem na něj úplně pyšný. Ale rád bych se optal zda jsou lepší stavebnice než od betexy? A jakou tloušťkou kartonu nejlépe podlepovat ?

Děkuji za odpověď
Odpovědět

Zpět na „Hrady, zámky, tvrze“