Košumberk / hovadak / 1:250

Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Košumberk / hovadak / 1:250

Příspěvek od old_Mr_Grim »

tak Košuberk vypadá suprově, ale na Choustník se vyloženě těším, to je nádhernej kus architektury. Trochu se bojím, že to bude ale celkem obluda, co se rozměrů týká :)
Bluesbratr
Příspěvky: 1
Registrován: pon 3.9.2012 23:14

Re: Košumberk / hovadak / 1:250

Příspěvek od Bluesbratr »

Model to je velmi pěkný ;-). Podařilo se. Jen malá otázka naokraj... Vyjde to do prodeje? Předem dík. Držím palce na práci Choustníku! Ať se dílo daří! :-)
HELMUT
Příspěvky: 3
Registrován: ned 26.2.2012 11:36

Re: Košumberk / hovadak / 1:250

Příspěvek od HELMUT »

Nádherná práce !!! Jen tak dál ! Celou dobu jsem potichu sledoval a teď na konci jen zírám. Klobouk dolů...
Niraj
Příspěvky: 230
Registrován: sob 18.8.2012 15:33
Bydliště: kousek od Litomyšle

Re: Košumberk / hovadak / 1:250

Příspěvek od Niraj »

Ahoj, tiše obdivuji ten model Košumberku. Paráda, jsi machr.

A zároveň bych se chtěl zeptat, zda bude někdy někde nějak k mání, rád bych ho slepil pro manželku. Narodila se téměř v podhradí a je to její životní láska (hned po mně :lol: ). Že bych ji udělal radost. Samozřejmá je i nějaká finanční podpora autora, to je jistý.
Díky za info.
Uživatelský avatar
hovadak
Příspěvky: 64
Registrován: ned 22.1.2012 23:32
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Košumberk / hovadak / 1:250

Příspěvek od hovadak »

Jednou se k vám určitě dostane, jen nějak nemám sílu se k němu moc vracet. Už mám skoro hotové návodné kresby, ale nevěnuji se tomu moc aktivně, takže neslibuji, kdy to bude. Ale určitě jednou bude :-)
Makr
Příspěvky: 309
Registrován: ned 4.3.2012 16:09

Re: Košumberk / hovadak / 1:250

Příspěvek od Makr »

Ahoj borče.
Košumberk jsem Ti už chválil a opět chválím, tam se nedá nic vytknout... Vlastně dá- ještě ho nemam :lol:
Jediný, co bych ale uvítal, je trochu obsáhlejší nástin vývoje Tvého modelu.
Na začátku máš totiž pár pohledů a pak už stavíš. Já bych moc rád viděl kresby, nebo 3d vizualizace, podle kterých konstruuješ. Nedovedu si vůbec představit, že bys tak krásný model dal jen z těch několika málo stranových pohledů. Je-li to možné, neváhej a ukazuj.
Martin
PS: Choustník je veliký lákadlo. Dere se mi do hlavy věta, kterou už na starým foru někdo řekl: "Jen tak dál, hradů není nikdy dost!" ;)
Gronol
Příspěvky: 1
Registrován: ned 5.1.2014 12:08

Re: Košumberk / hovadak / 1:250

Příspěvek od Gronol »

Dobrý den, váš model mě naprosto uchvátil, jsem z Košumberku a moc rád bzch si tento model postavil. Bylo by možné ho od vás získat? Samozřejmě za poplatek, moc děkuji za odpověď
Niraj
Příspěvky: 230
Registrován: sob 18.8.2012 15:33
Bydliště: kousek od Litomyšle

Re: Košumberk / hovadak / 1:250

Příspěvek od Niraj »

Ahoj
taky bych se rád znovu přeptal, zda už by bylo možné nějak hrad získat - samozřejmě za honorář nějaký. K tomuto hradu máme vzdálenostně i srdečně velmi blízko, rád bych ho postavil.
Díky za info.
Uživatelský avatar
SKY
Příspěvky: 285
Registrován: pon 23.7.2012 15:47

Re: Košumberk / hovadak / 1:250

Příspěvek od SKY »

Tak Kosumberk fakt parada. Skoda ze nelipm hrady, nemel bych je ka mdat.

Jinak Choustnik je opravdu velikej. A to ti tam jeste chybi u nej prikop a prvni obranej val s drevenou palisadou.

Ta zadni obranna hradba ti moc nesedi.

Pokud Choustnik nekdo nezna, navstevu doporucuju :)
http://lotusesprit.rajce.idnes.cz/choustnik" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
hovadak
Příspěvky: 64
Registrován: ned 22.1.2012 23:32
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Košumberk / hovadak / 1:250

Příspěvek od hovadak »

Jaj, Košumberk je stále u ledu. Teda popravdě mám nakreslený návod a částečně očíslované díly, ale jde to pomalu (něco podobného jsem psal už před TŘEMI lety??!?). Málo času. Nespěchejte na mě, prosím... Až bude, objeví se info.

Choustník už neřeším vůbec, to byl jen takový nápad.
Odpovědět

Zpět na „Hrady, zámky, tvrze“