Mig 21/FDS/ 1:100

Odpovědět
vladouch
Příspěvky: 9
Registrován: pát 18.10.2013 17:50

Mig 21/FDS/ 1:100

Příspěvek od vladouch »

Vážení kolegové, dovolte mi prezentovat můj další model Mig 21. Model je dostupny zde http://www.minimodel.cz/data/fds/modely ... mig_21.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Snažil jsem se Mig ztvárnit jako pomník. Výsledek můžete posoudit sami, budu rád za Vaše názory/kritiku na model a rady pro modely budoucí. Také bych se rád zeptal, mám plastové pidilidi v měřítku 1:100 mám je k diorámě přidat a oživit ji, nebo to tím spíše zabiju? Bohužel model potkala stěhovací tragédie, čímž utrpěla jeho geometrie a byl již nad košem, ale nakonec se povedlo ještě něco zachránit. (http://vladoucha.rajce.idnes.cz/Mig_21/" onclick="window.open(this.href);return false;)

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Mig 21/FDS/ 1:100

Příspěvek od Vojta Č. »

To je pěkný, tyjo, i když ten styl toho pomníku je spíš takovej ruskej (nebo je to fakt něco, co někde existovalo?).
Plastový pidilidi klidně zkus (1:100 zase tak pidi nejsou :)), kdyžtak je můžeš dát zase pryč ;) Musí být zpracovaný tak, aby se to nepralo s tou podložkou, na druhou stranu ta je taky taková vláčkařská, já myslím, že to půjde ;)
vladouch
Příspěvky: 9
Registrován: pát 18.10.2013 17:50

Re: Mig 21/FDS/ 1:100

Příspěvek od vladouch »

Děkuji za první názor, zkusím tedy z čínských pidilidí udělat rodinku na vejlete:). Ten pomník jsem dělal podle skutečné předlohy. Byl tak šíleně podivnej, až se mi zalíbil. Navíc jsem chtěl vyzkoušet možnosti 3D tiskárny při tvorbě diorámy, ale to je kapitola sama pro sebe.

Stoji na Ukrajině ve městě Vinnytsia před muzeem leteckých sil.

Obrázek
Uživatelský avatar
rybak
Příspěvky: 1054
Registrován: pát 20.1.2012 21:57

Re: Mig 21/FDS/ 1:100

Příspěvek od rybak »

týýjo. Hodně netradiční. Moc pěkně slepené. Dost dobrý terén.
Snad jen škoda, že ten mig není v těch ukrajinských barvách.
Já osobně bych se na lidičky vykašlal, a šel patlat něco dalšího. Už se těším co vybereš.
Uživatelský avatar
praguemodels
Příspěvky: 60
Registrován: úte 27.12.2016 23:45

Re: Mig 21/FDS/ 1:100

Příspěvek od praguemodels »

Je to krásné na pohled a ve skutečnosti to musí být ještě pohlednější. A fakt dobrej nápad,jen bych udělal toho MIGa ve stejných barvách :)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“