U hranic protektorátu -léto 1944 / vlastní tvorba / 1:35

Odpovědět
Saimon90
Příspěvky: 1
Registrován: pát 17.6.2016 17:19

U hranic protektorátu -léto 1944 / vlastní tvorba / 1:35

Příspěvek od Saimon90 »

:) Stavím model jedoucího vlaku se zásobami. Krajinu tvoří pískovcové skály z tvrzeného polystyrenu, barveno akrylovkami. Cesta je přesátý písek, kraje jsou nadrcený molitan. Řeka je tvořena gelem imitujícím vodu, pod tím je vrstvička prachu. Ten je i na cestičkách. Koleje jsou z kupovaného štěrku, pražce z bukového kuchyňského prkénka. Na tom budou kolejnice Pecco. Most i rozpadající se bouda jsou tvořeny hranatými špejlemi na špízy. Šindel je kupovaná. Borovice jsem si dělal sám - umotáno z drátu, pokryto tmelem barveno akrylovkami, fóliáž od Model Scene. Poslední dvě fota jsou z výstavy Novopacký šutrák, kde jsem vyhrál s tímto modelem i když nebyl zcela dokončen. Na fotce vidíte hotovou lokomotivu BR86 a 4 první vagony. Za tím plošiňákem jsou další dva. Vše potom nafotím až model dokončím. Počítám tak na konci srpna. To bude mít vlak 8 vagonů a celková délka bude 2.56m. Beru jakýkoliv názor, nebo připomínky. Jinak poslední dvě fota fotky dělal jeden z členů IPMS Krkonoše. To se přiznávám, jelikož jsem si zapomněl foťák a na telefonu nemám dobrej. :D

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Saimon90 dne čtv 4.1.2018 15:48, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: dioráma zásobovacího německého vlaku 1:35

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Popis pěkný, živě si to dovedu představit. Ale pro ty, co nemají tak bujnou fantazii, prosím přilož nějaké fotky :wink:
dwarfik1
Příspěvky: 4
Registrován: úte 23.11.2021 7:23

Re: U hranic protektorátu ,,léto 1944 1:35

Příspěvek od dwarfik1 »

Hezký nápad a zpracování super
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“