Příprava ke vzletu / RipperWorks / 1:32

Listy
Příspěvky: 96
Registrován: čtv 12.4.2012 20:32

Příprava ke vzletu / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od Listy »

Situace je jednoduchá a očividná: pozdní jaro roku 1989. Na provizorní vzletové a přistávací ploše probíhá doplňování práškovacího čmeláka za nezbytné asistence autojeřábu a nákladní liazky. Ještě několik okamžiků než bude nádrž naplněna, pilot dokouří poslední cigárko a pak už se usadí do kabiny, nahodí motor a zvedne svůj stroj nad nekonečné družstevní lány, aby svým dílem přispěl k letošní bitvě o zrno, o níž nikdo zatím netuší, že bude tou poslední, jež má být pod vlajkou „nejpokrokovějšího státního zřízení“ svedena … :P .

Součástí diorámy mělo být původně jen letadlo a jeřáb. O letadle bylo rozhodnuto, zbývalo vybrat vhodný autojeřáb. Samozřejmě nejideálnější by byla „klasika“ tedy Tatra 138, tu ale zatím nikdo nevydal. Původně jsem plánoval použít již osvědčenou modrožlutou AD 20 na podvozku T 813 4X4. Autorovi tento můj záměr připadal nejspíš moc přízemní a tak, po té co chvíli zvažoval reedici téhož modelu v celooranžovém zbarvení, navrhl radikální řešení: postavit něco zcela nového! A protože, jak se zdá, tatrovek není nikdy dost, byl zvolen osvědčený podvozek T 815 a na něm doposud nevydaný ( nevídaný ) 20 tunový jeřáb z ČKD. Několik fotek ze stavby připojuji zde, samostatné vlákno si nezaslouží, neboť jak pravil esenbák v Pelíšcích:“Ono není dohromady moc co vypravovat…“. Prostě klasický betatest:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

Po ofotografování na titulní stránku byl model částečně rozebrán a patřičně upraven. Nejviditelnější změnou je nová kabina. Záměrem bylo rozbít poněkud jednotvárné zbarvení a vyvolat dojem auta, které je už delší dobou v provozu a třeba již prošlo generální opravou. A nebo, protože v době do které je děj diorámy zasazen, byla tato vozidla používána teprve krátce, si můžeme představit, že jde o auto zakoupené družstevníky z druhé ruky, které se stalo obětí nehody, jež ho o původní kabinu připravila. Po pravdě řečeno, snažil jsem se přesvědčit autora, aby toto pestřejší zbarvení zakomponoval i do „sériového“ modelu, ale asi mu to připadalo jako moc velký „punk“ :twisted: . Na druhou stranu, díky nutnosti postavit zcela novou kabinu mi bylo konečně dopřáno to, po čem jsem jako tester tolikrát marně toužil, tedy mírný tunning ve formě několika oživujících detailů – dobových plakátů, pohozených časopisů, klubové vlaječky a pro řidiče z povolání nezbytného tranzistoru. Zcela nová je i otoč, tedy jeřábová část. Zde bylo hlavní úpravou otevření dveří a především pevné zafixování zvednutého a vysunutého ramene v příslušné poloze. Po předchozích ne zcela pozitivních zkušenostech se ztvárněním lan, jsem se tentokrát rozhodl pro jednoduchý háček, ostatně nosnost i jediného lana by měla být v tomto případě dostatečná.

Obrázek Obrázek Obrázek

A jsme opět u figurek. Modelářský trh jezeďáky v „dvaatřicítce“ zrovna nepřetéká a tak nezbylo, než opět sáhnout k osvědčenému zdroji, tedy původně „bojovkářským“ sadám v měřítku 1:35. Jako nejlépe vyhovující se ukázala dvojice stavebnic firmy Mini Art MB zobrazující německé tankisty jednak při údržbě svých vozidel jednak při relaxaci formou partičky karet.

Obrázek

Koneckonců – montérky jsou montérky, a jestli byly původně černé nebo vybledle modré … 8-) Rovněž používání různých vyřazených vojenských výstrojních součástí nikdy nebylo mezi lidmi pracujícími v zemědělství ničím neobvyklým. Takže jeden z karbaníků, původně sedící na kanistru, byl vybrán, aby po mírné úpravě polohy rukou a hlavy obsadil místo za řídícími pákami jeřábu. Posledním krokem bylo mírné zaprášení celého vozidla a zejména jeho podvozkové části pomocí nastrouhaných pastelů.

Jak dosvědčují obrázky a videa na „jůtrubce“, způsobů jak doplnit násypku (někdy se používal plátěný pytel) je k dispozici více. Asi nejobvyklejší metodou je materiál uskladněný na zemi dostat na místo pomocí pásového dopravníku. Výjimečný není ani způsob, který jsem zvolil já, tedy nakládání přímo z korby, popřípadě vysypávání pytlů do trychtýře tak říkajíc „přes sajtnu“. Ať tak či tak, bylo evidentní, že k zajištění životnosti a reality zobrazované scény bude nutno přidat další vozidlo, právě to, s jehož pomocí byla použitá hnojiva, v tomto případě blíže nespecifikovaný granulát v 25 kilových pytlích, dopravena na místo plnění. Samozřejmě mě ihned napadla souprava, která se k danému účelu přímo nabízí: traktor Zetor + vlečka (popřípadě jenom vlečka) z produkce AGROMODELS. Od věci by možná nebyla ani vétřieska od PK, i když úprava do verze „Vesničko má, středisková“ by si vyžádala minimálně přebarvení a snad i výměnu korby. Na dotaz, zda by mu nevadilo, pokud v „jeho“ diorámě použiju i jiná než RW vozidla, kontroval autor nabídkou zase jednou vytvořit novou barevnou variantu některého jeho již existujícího modelu. „No jak myslíš“, opáčil jsem,“ ale rovnou tě upozorňuju, že další tatru nechci!“. Za pár týdnů přišel mail s jednoduchou otázkou: „A co říkáš na tohle?“

Obrázek

To je tedy tajemství vzniku LIAZky, modelu, který se zdánlivě zničehonic zjevil letos na jaře a ihned vyvolal mnoho reakcí, některé i kladné ;) . I toto auto bylo potřeba mírně upravit. Kromě již zmíněného zaprášení to bylo pevné uchycení korby i jejích bočnic (na Chodově dostala pořádně zabrat) a přilepení nových panelů na dveře, s jejichž pomocí se LIAZ proměnil v pravý jézeďácký náklaďák. Náklad, jak už jsem napsal, tvoří několik desítek papírových pytlů. K jejich napodobení jsem použil kartón, slepený do několika vrstev, následně seřezaný do hrubého tvaru a obalený hliníkovou fólií . Vše nakonec obarveno modelářskými barvami. Z hliníkové fólie je i několik již prázdných pytlů pohozených na korbě nebo okolo vozu. A zase byl čas na oživení děje figurkami. Z několika možností jsem si vybral postavu mechanika, zatloukajícího čep do tankového pásu. Poloha jeho těla mě inspirovala ke ztvárnění situace, jež napovídá, že během manipulace s pytli došlo k drobné nehodě – jeden se roztrhl a závozníkovi teď nezbývá, než se chopit smetáku a lopaty a uvést nákladní plochu opět do pořádku.

Obrázek Obrázek Obrázek

Další mechanik našel díky takřka ideální tělesné pozici místo na křídle letadla, odkud se chystá dopomoci ke správnému usazení násypky a následnému zadeklování nádrže. No a nakonec je tu pilot (ex důstojník, oškrábány distinkce, doplněna sluchátka), chystající se dokouřit a usednout do kokpitu svého stroje. Trochu jsem váhal nad pokrývkou hlavy, ale vzhledem k tomu, že v mnoha případech jako „práškaři“ končili svou kariéru vysloužilí vojenští a dopravní piloti, jsem mu nakonec ponechal brigadýrku, byť už notně „jetou“.

Obrázek Obrázek

Podložka je jednoduchá placka, pro kterou jsem využil zarámovanou korkovou nástěnku. Část povrchu má zpodobňovat plochu zpevněnou položenými panely. K jejich výrobě jsem použil hrubý kartón o tloušťce 1 mm barvený odstínem AGAMA-BETON, patinováno tuhou a strouhanými pastely. Zbytek podkladu je odstříknutý na zeleno a posypaný vrstvou statické trávy, která je místy doplněna umělou vegetací z produkce vláčkařských firem.

Obrázek Obrázek Obrázek

O výsledku snažení se nemá cenu rozepisovat. Za sebe mohu říct jen to, že jednoduchá idea s jejímž ztvárněním jsem hodlal strávit maximálně pár týdnů, nakonec díky nepředpokládaným okolnostem zabrala téměř rok :cry: ! Pojem "modelářský Temelín" tu zase jednou našel své plné uplatnění! A jestli to stálo za to? No, vždyť vidíte:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Příprava ke vzletu/RIPPER WORKS/ 1:32

Příspěvek od Tomys »

Máš 90210 bodů a jeden žedlík Branického typu za tu vlaječku :-) Modrá kabina je určitě cool a brundibár je taky gut. Škoda že je v měřítku k autům a tak se moc nehodí k letadlům. Ale budiž. Hlavně že i v Džej Zed Dý fandí jedinému pořádnému klubu....
Uživatelský avatar
Standa F.
Administrátor
Příspěvky: 1206
Registrován: pon 5.12.2011 16:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Příprava ke vzletu/RIPPER WORKS/ 1:32

Příspěvek od Standa F. »

Listy o kus vedle, a sice včera píše:... můj syndrom vyhoření postoupil do dalšího stádia a já pozvolna dospěl k přesvědčení, že jsem s papírovým patlalstvím v podstatě skončil ...
Takhle bych chtěl někdy dohořívat a v podstatě končit jako Ty 8-).
Listy
Příspěvky: 96
Registrován: čtv 12.4.2012 20:32

Re: Příprava ke vzletu / RIPPERWORKS / 1:32

Příspěvek od Listy »

Tomys: Čekal jsem, jestli si všimneš! Ale musím tě zklamat, to bývalo za bolševika, podle nejnovějších zpráv většina soukromě hospodařících zemědělců z okresu dezertovala k Džegrovi do Kladna :twisted: :!:
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: Příprava ke vzletu / RIPPERWORKS / 1:32

Příspěvek od JoseFxx »

Hezké diorámko. Jediné co mě zaráží proč Tatra nemohla vyjít s modrou kabinou :o
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Příprava ke vzletu / RIPPERWORKS / 1:32

Příspěvek od Vojta Č. »

Takhle jako teda jo. Ty bláho. Pestřejší je lepší, co se Tatry týká.
Jinak problém je 32 vs. 33? U mě asi ne. Ostatně rozdíl v rozpětí mezi 32 a 33 je cca centimetr. Nevím, s čím to budeš porovnávat, ale IMO to moc měřítkově vyčnívat nebude ani mezi letadly.
Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: Příprava ke vzletu / RIPPERWORKS / 1:32

Příspěvek od AmatER »

hezký, ale ten frajer se sluchátkama se Štefanovi moc nepodobá :lol:

Obrázek
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Příprava ke vzletu / RIPPERWORKS / 1:32

Příspěvek od Tomys »

Tak problém to nejni. A navíc Dotore letadla umí. Jinak dioranko se mi líbí. Akorát teda Ti JZD sou pěkní zmetci. A kdo je Džegr?
Uživatelský avatar
V.E.N.A.
Příspěvky: 304
Registrován: sob 21.1.2012 14:33
Bydliště: Vysoké nad Jizerou (Krkonoše)

Re: Příprava ke vzletu / RIPPERWORKS / 1:32

Příspěvek od V.E.N.A. »

:shock: Nádhera!
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Příprava ke vzletu / RIPPERWORKS / 1:32

Příspěvek od bernie »

Téměř až Ladovsky sladké. Při čtení se mi v hlavě skicuje další Patlašmik, kdy Bruťák jako polobůh českého ofsetu sedí na mráčku z monitorových koulí a kliká a kliká. Ovšem - odborníka to praští do očí, ale vy si toho nevšimnete. Ze zápěstí mu stoupá vzhůru do vesmírné temnoty tenké vlákno. Kdo tahá za tuto nitku? Na zvonku u vstupu do vyhořelé sluje stojí: Marek Patera

Gratulace.
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 1059
Registrován: pon 12.12.2011 10:56
Bydliště: Sparta, Greece

Re: Příprava ke vzletu / RIPPERWORKS / 1:32

Příspěvek od Tomys »

Oto má Like :):)
Uživatelský avatar
Chimenes
Příspěvky: 458
Registrován: sob 21.1.2012 12:56
Bydliště: Ovčáry
Kontaktovat uživatele:

Re: Příprava ke vzletu / RIPPERWORKS / 1:32

Příspěvek od Chimenes »

Krása. Budu opakovat Standu F. nevěřím, že jsi vyhořel... Nápadů plná hlava.

JS
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Příprava ke vzletu / RIPPERWORKS / 1:32

Příspěvek od JoskaM »

Opravdu silně koukatelné...
Uživatelský avatar
Michal Traj
Příspěvky: 336
Registrován: pát 20.1.2012 21:51

Re: Příprava ke vzletu / RIPPERWORKS / 1:32

Příspěvek od Michal Traj »

Měl bych dotaz, jestli je žlutá barva stejná, jako u UDS.
jbb
Příspěvky: 199
Registrován: pát 20.1.2012 21:41

Re: Příprava ke vzletu / RIPPERWORKS / 1:32

Příspěvek od jbb »

Beta jako taková je světlejší celá, ale ve vydané vystřihovánce je žlutá na jeřábu světlá (=stejná jako u AD-28 či PP-27), zatímco Čmelda je tmavší (=jako UDS). Tomuto faktu jsou přizpůsobeny i obrázky na titulních stranách (fotograf ze mne šedivěl, když jsme se to snažili přibarvit...)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“