TATRA 813 8x8, P-32, OT-62, GAZ 69 / Firebox / 1:100/ HOTOVO

Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: TATRA 813 8x8, P-32, OT-62, GAZ 69 / Firebox / 1:100/ HO

Příspěvek od kaktusak »

Teda, autonomní gazík! Mě napadlo jako první, sory,


Tohle mě napsal Yvan do soukromé zprávy . Dan na to taky přišel . Pánové přiznávám bez mučení že mě to nenapadlo . Myslete si o mě co chcete , ale opravdu mě to nenapadlo . Panáčky tam už dávat nebudu . Prostě celá souprava stojí na silnici a řidič s gazíku je v kabině tatry a něco tam řeší . Je to slabá výmluva , ale lepší nedám :D
To že jsem dal ty svodidla moc blízko to jsem už taky zjistil když jsem tam položit ten návěs a skoro se mi nevešel na silnici . Ale už to bylo zalepený a posypaný a už jsem střihnul do Pražského Hradu ………. . No prostě do opravy se mi už nechtělo . Já asi nikdy nebudu dělat krajinky tohle bylo takové s donucení , protože jsem popravdě nevěděl kam tu soupravu a na co umístit . Tak jsem vytvořil tohle .
V poslední výtce jsem ale nevině . Slepil jsem to co nabízela vystřihovánka . Mě to nějak neuráží . Je docela možné , že někdy někde taková kolona mohla jet .
Uživatelský avatar
Aki
Moderátor
Příspěvky: 1731
Registrován: pát 20.1.2012 23:27
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: TATRA 813 8x8, P-32, OT-62, GAZ 69 / Firebox / 1:100/ HO

Příspěvek od Aki »

a nechtěl bys ty svodidla ještě vyhodit? na rovným úseku bez srázu působí trošku nepatřičně... a taky by tam měl bejt asi příkop :) slepený je to fajn, ale ten terén by si asi zasloužil trochu překopat, aby byl logičtější ;)
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: TATRA 813 8x8, P-32, OT-62, GAZ 69 / Firebox / 1:100/ HO

Příspěvek od kaktusak »

Ne draku už to předělávat nebudu . Nadělal bych víc škody než užitku . Chyb kterých jsem se na diorámku dopustil jsem si vědom . Já jsem krajinku nikdy neuměl a ani mě moc nebavila . Takže tak .
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: TATRA 813 8x8, P-32, OT-62, GAZ 69 / Firebox / 1:100/ HO

Příspěvek od JanO »

Příkop už je dávno zanesený :lol: . A absenci řidiče v gazíku bych zdůvodnil výstražným trojúhelníkem a gazík bych pak posadil trochu blíž svodidlům.
Uživatelský avatar
JakubSDK
Příspěvky: 1663
Registrován: stř 5.6.2013 15:44
Bydliště: Nymburk

Re: TATRA 813 8x8, P-32, OT-62, GAZ 69 / Firebox / 1:100/ HO

Příspěvek od JakubSDK »

Za mě určitě super Zbyňku,

krajinku bych až tak neřešil a toto ztvárnění je tak akurátní. Když už by měla být krajinka jako reálná, tak by Zbyňa musel dělat u vozidel interiéry a doplnit všude pidilidi, takže toto je ideální stav ;)

Jakub.
Odpovědět

Zpět na „Miniboxové krajiny“