Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100/ HOTOVO

Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od kaktusak »

I v tento sváteční den jsou práce na reklamních stožárech pro prodejnu v plném proudu .


Obrázek
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od kaktusak »

Reklama musí bejt .

Obrázek

Obrázek
Konopka
Příspěvky: 169
Registrován: stř 18.2.2015 20:18

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od Konopka »

Netušil jsem, k čemu jsem to vlastně přispěl, ale každopádně mám z toho velkou radost, že jsi to Zbyňku dotáhl (už skoro) do konce. Je určitě dobrá volba, že by tam měly být všechny stroje. Vždyť kdy a kde budou mít modeláři možnost vidět všechny "prcky Made in Weiner" pohromadě? Jsem zastáncem kompletních sérií. Když už se jeden do něčeho dá, má to dotáhnout třeba až do "ad absurdna". Takže závěrem bych ti opravdu rád pogratuloval že jsi to dotáhl až do finále a budu se těšit na tu úúúplně poslední fotku :-) a taky že to někdy někde uvidím "live". Zdraví Mirek Konopka
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od kaktusak »

Poslední model do Catřího dioráma je HOTOV ! Je to model na zakázku , autor - Michal Rozínek . Tímto mu děkuji . Na tomto projektu se přímo i nepřímo podílelo a podílí celkem dost autorů . Snad to nebude na škodu , protože , každý autor má svůj rukopis . Já si myslím , že snad ne , protože se jedná o auta a ty jsou každá jiná . Uvidíme . Každopádně na konci udělám souhrn všech kdo se na tomto projektu podílely . At už radou a nebo přímo modelem na míru .

Obrázek
Uživatelský avatar
mahdy
Příspěvky: 677
Registrován: sob 21.1.2012 11:01
Bydliště: Kyjov

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od mahdy »

To bude peněz z reklamy :shock: :lol:
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od kaktusak »

Zatravnění a zakeřování je hotovo . Není to úplně ono , ale zase je to ode mě posun vpřed, když vezmu v potaz , že jsem doposud používal dřevěné piliny . Krajinkář se mě asi nikdy nebude :oops: Ty keříky se mě zprvu zdály divný , ale pak jsem zjistil , že v podstatě úplně stejný jsou vysázený na prodejně Cat v Otrokovicích .

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100/ HOTOV

Příspěvek od kaktusak »

Tak po roce a nějaký kousek můžu říct HOTOVO . Co jsem kdy co lepil tak tuto stavbu řadím mezi ty nejpohodovější . Taky jsem si tady zkusil co znamená , že se stavba postupně vyvíjí . Začalo to jen tím , že jsem si chtěl slepit nějaké Weinerovánky a skončilo to diorámkem 50 cm x 80 cm . Taky je to " projekt " na který přispělo hned několik autorů modelu . Někteří modeláři mě varovali , že se tolik různých modelů a autorů bude mezi sebou " bít " . Na kolik je to pravda posudte sami . Pro úplnost jsem dám seznam všech , kteří se na tomto projektu podíleli .

Začalo to p. Weinerem , který má na svědomí všechny stavební stroje .
Duchovní vůdce a hlavní dodavatel modelů do diorámka je Ondra Hejl . Prodejna , dláždění , bilbordy , reklama, dodání několika modelů stavebních strojů a spolupráce na celém konceptu to je práce , kterou si na starost .
Petr Kudrej zkonstruoval v podstatě na zakázku autobus , který si to uhání po dálnici .
Škodu Roomster jsem si stáhnul z Webu minimodel.cz a její autor je František Kováčik .
Ředitelské auto Audi R8 jsem si táhnul za stejného Webu a autorem je Matyáš Ševčík .
Dodávka ze kterou si momentálně vydělávám na chleba Iveco Daily pro potřeby diorámka " polepil " reklamama Michal Rozínek .

Většinu modelů od pana Weinera mi sehnal p. Konopka .
Reklamu od firmy , která půjčuje stavební stroje ( ještě není na fotkách ) mi daroval Václav Hakl .

Pěvně doufám , že jsem na nikoho nezapomněl . Pokud se tak stalo , moc se omlouvám .
Všem výše jmenovaným moc děkuji za pomoc při tvoření diorámka .

No a tady je pár fotek

Obrázek


Obrázek Obrázek Obrázek


Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100/ HOTOV

Příspěvek od Daniel »

Zbyňo paráda :o ! Mně se to líbí moc. Máš to parádně slepený a myslím že ta pestrost autorských stylů vůbec není na škodu. Gratuluji k dokončení a hodně zdaru při realizaci dalších projektů ;)
Uživatelský avatar
bedatruhlar
Příspěvky: 497
Registrován: pát 20.1.2012 22:36
Bydliště: kyjovsko

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100/ HOTOV

Příspěvek od bedatruhlar »

Vzhledem k tomu, žes to nerozšlapal a ani se nekouřilo z komína, tak dobrý.
Tak ne,dělám si srandu hezký a koukatelný to máš,asi bych měl taky něco odprezentovat.
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100/ HOTOV

Příspěvek od yvan »

Velice pěkně nakresleno i slepeno.

Ale dost nerealistické teda, protože jestli je ta dodávka tvoje a parkovals tam ty, tak tu realitu zobraz v celé nahotě a šoupni to jako vždy na štorc přes všechny místa ředitel neředitel ;)
weselan
Příspěvky: 268
Registrován: sob 21.1.2012 11:54
Bydliště: nad řekou Moravou

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100/ HOTOV

Příspěvek od weselan »

Ale on neparkuje,se jen chystá nacouvat přímo před vchod aby to neměl daleko...

Jinak pěkná práce,gratuluju.Su zvědavý naživo
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100/ HOTOV

Příspěvek od kaktusak »

yvan píše:
Ale dost nerealistické teda, protože jestli je ta dodávka tvoje a parkovals tam ty, tak tu realitu zobraz v celé nahotě a šoupni to jako vždy na štorc přes všechny místa ředitel neředitel ;)

Přísahám , že tu dodávku jsem tak zaparkoval jen kvůli tobě . Přesně jsem věděl , že se ozveš .

A na rovinu . Když se tak zdržím jen minutu tak přece nebudu hrotit jestli jsem přesně v pruhu . Takže pokud je to jen na vykládku jídla ( a to je ) tak je to přesně autentické .
yvan
Příspěvky: 972
Registrován: pát 20.1.2012 23:01

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100/ HOTOV

Příspěvek od yvan »

Tak na druhou stranu na tu rychlovku tam stojíš ještě pěkně, dobře teda :)

Ale hlavně je na tom vidět, že tě to bavilo. Zůstávám zvědav na toho hasiče.
Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100/ HOTOV

Příspěvek od AmatER »

Budu se opičit po ostatních: PARÁDA!

A díky za díky, on ten busík extra pro tebe na zakázku byl jen natažen & převlíknut, jinak už je to starší (a taky už to vlastně je i kostlivec, začínají se mi tu mrchy přemnožovat).
Uživatelský avatar
zkooter
Příspěvky: 483
Registrován: pon 24.6.2013 20:30
Bydliště: Břeclav

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100/ HOTOV

Příspěvek od zkooter »

Taky gratuluji k originálnímu dílku, vypadá suprově a už se těším až ti to okouknu na živo ;)
Odpovědět

Zpět na „Miniboxové krajiny“