Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100/ HOTOVO

Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od AmatER »

Můj názor - nedával bych tam velké stroje (určitě ne oba sklápěče 785 ani zhutňovače skládek, nakladač 992C maximálně jen jeden), ale přidal bych ještě jeden traktorbagr ve složeném stavu a úplně chybějící kolové rýpadlo 206B FT.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od kaktusak »

Jak jsem psal už v úvodu . Jedná se o fiktivní prodejnu a tak k tomu přistupuji . Já jsem posbíral modely , které byly vydány a moc jsem nehleděl , jestli mi některý model chybí a nebo ne . Kdyby se jednalo o skutečnou prodejnu tak tam samozřejmě nebude půlka modelů , které mám já . Zase by tam měly být modely , které nikdy nebyly vydány . Já jsem vycházel z toho co bylo vydáno a tak jsem se k tomu přízpůsobil . Přidávám takový HRUBÝ (slovo HRUBÝ zdůraznuji) náhled , jak by to mohlo někdy vypadat .

P.s. každopádně děkuji za názor . Jsem rád , že to někoho zajímá .

Obrázek
Tapan
Příspěvky: 367
Registrován: ned 18.1.2015 16:19

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od Tapan »

A já bych si s tím hlavu nelámal a taky bych tam frknul stroje všechny. Toto složení "skladových zásob" je nepravděpodobné, ale asi to ničemu nevadí. Jen takový nápad - když už je u prodejny parkoviště, určitě by se tam mělo objevit pár civilních vozidel zákazníků a zaměstnanců. Podklady lze čerpat třeba na minimodel.cz, spousta je jich tam free. Nesmí chybět Audi A8 pana ředitele pobočky a šéfovina by bylo pár Fabií ve firemním polepu :-D No dobře, tak ne, to už jsem se nechal unést :-)
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od kaktusak »

Tapan : ano přesně tak jsem to pojal . No a co se týká osobáčků tak ty určitě budou a přibude i nějaký nákladák a nebo autobus na dálnici .
Uživatelský avatar
Luisa
Příspěvky: 149
Registrován: úte 24.1.2012 21:43
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od Luisa »

Zbyňo je to parádní, ta budova je taky super. Pravděpodobně už je to finální verze ale příště bych na ní možná víc vytáhla hrany. Ony ty stroje mají dost tlusté černé hrany a ta budova je taková trošku ztracená. Ale to je taky jen věc názovru. Těším se, až to bude hotové, doufám, že v Kyjově ukážeš.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od kaktusak »

Ano Luisy vše co říkáš je pravda . To je daň za to , že jsou tyto dva celky od dvou různých autorů a tudíš dvou různých grafických stylů . Už s tím nic nebudu dělat , hold to není od jednoho autora .
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 399
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od Medium »

A jsou v plánu i nějaké reklamní poutače, transparenty lákající na výhodnou koupi, když jde o prodejnu? A budou i osvětlené? Co nesvítí, není dneska in 8-)
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od kaktusak »

Poutače a transparenty jsou už vyrobené , ale osvětlené asi nejspíše nebudou . Přece jenom autíčka jsou to jednoduché , krabičkové , tak to s tím tuněním nebudu přechánět . Nechci ,aby okolí bylo propracovanější než samotné modely .
Uživatelský avatar
JoskaM
Příspěvky: 1635
Registrován: sob 21.1.2012 9:17
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od JoskaM »

jestli chceš náhled tak koukni na googlu na sjezd na Kralupy z D8 a nebo nájezd z v Praze na D1, po pravých stranách máš právě takové obchody, ten u Kralup je občas plný, obšas prázdný. Jinak paráda.
Uživatelský avatar
Luisa
Příspěvky: 149
Registrován: úte 24.1.2012 21:43
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od Luisa »

Že by ty budovy byly od Ondry? :-D
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od kaktusak »

Díky Josko už jsme koukali a už některé jsou již vyrobené a některé se ještě tvoří . Ono se uvidí ja se to diorámko bude vyvíjet a pravděpodobně určitě se bude doladovat postupně .
vladaZ
Příspěvky: 206
Registrován: stř 11.7.2012 7:18
Bydliště: Žirovnice

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od vladaZ »

Ahoj, je to tak. Ostatně to vidíte u D1. Řady bagrů, spíše nižší třídy, traktorbagry, občas dempr. To co se prostě prodává.
Zhutňovače skládek a podobné zvláštnosti bych tam ani nehledal, zcela výjimečně. A ty největší mašiny se dle mého na sklad do prodejen nedělají, ale na konkrétní objednávku a doprava přímo k zákazníkovi. Kdo by se s tím tahal na pobočku, takové stroje se vozí po částech a skládají v lomu.

Už se ale zase dostáváme do konfrontace skutečnost/model. Já bych se držel na straně hezkého papírového modelu, ač fiktivního. Zajímavý nápad, který tu ještě nebyl. Již dlouho sleduji.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od kaktusak »

Ano jak jsem psal bude to fiktivní prodejna .

A mimochodem stavba pomaloučku pokračuje , jen jaksi není toho času .
kabat
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 13.10.2016 13:16

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od kabat »

Máš to pěkný, dobrej nápad.
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Prodejna Caterpillaru / M.Weiner-O.Hejl / M 1:100

Příspěvek od kaktusak »

Obyčejná " krabička " co na tom může být . To jsem si říkal než jsem se pustil do autobusu . Tohle je druhý pokus a dal bych si za něj tak horší trojku . Bohužel moje ruce to líp nesvedou .

Obrázek

Na podložce se toho změnilo jen málo , ale i tak přidám důkaz , že projet pomaloučku pokračuje .

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Miniboxové krajiny“