T815 VVN 6x6 / RipperWorks / 1:32

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: T815 VVN 6x6 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od haageeman »

Dnes jen jedna rychlá pracovní, aby bylo vidět, že to tady neumřelo Obrázek. Konečně jsem pořídil chybějící uhlík, tak s tím snad pohnu. Už se mi to začíná trochu plést :P ...
Uživatelský avatar
rybak
Příspěvky: 1054
Registrován: pát 20.1.2012 21:57

Re: T815 VVN 6x6 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od rybak »

Jé, to je moc pěkný. Jsem rád, že jsi seříznul zadní čelo. Beztak tam tu sedačku (zvýšenou bočnici) nikdo nevozí.
Na plachtu jsem zvědavý.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: T815 VVN 6x6 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od haageeman »

Ahoj,

po technické pauze způsobené upgradem výpočetní techniky i úpravou pracovního prostoru přináším lehký posun. Na nějakou dobu jsem se rozhodl opustit pískové barvy Tatry a věnovat se zeleným, ať se mi ty nedokončené potvory moc nehromadí. Pustil jsem se do plachty, kterou jsem nahrubo dokončil Obrázek Obrázek Obrázek. Kvůli plachtě jsem musel upravit (zvednout) výfuk. Přidal jsem přírubu a kus roury po úchyt ke korbě (ten je taky doplněn). Zatím jsem se nerozhodl pro airbrushovou sadu a tak na ,,zmuchlání", nástřik a doplnění dojde zřejmě po koupi.

Zatím vše...
Uživatelský avatar
Krejcak
Příspěvky: 176
Registrován: úte 26.12.2017 13:06
Bydliště: Českokrumlovsko

Re: T815 VVN 6x6 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od Krejcak »

Ahoj, plachta vypadá parádně, z čeho je vyrobená? Také o ni u svého VV 4x4 přemýšlím.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: T815 VVN 6x6 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od haageeman »

Ahoj, papír jsem popisoval u zeleného valníku T 148. Je to něco asi dost staré (min. 10 let), určené pro jehličkové tiskárny. Víc o tom papíru nevím. Máme toho hromádku v práci (bez využití, krom mě :) ).
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: T815 VVN 6x6 / RipperWorks / 1:32

Příspěvek od haageeman »

Ahoj,

než vyrazím na dovolenou, něco málo fotek z lehkého postupu na Tatřici... Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek. Zapoměl jsem nalepit žebříček, tak doufám, že ho pod plachtu ještě dostanu :roll: .
Odpovědět

Zpět na „Vojenská technika“