Přívěs Chepos CP-11 / Ripper Works / 1:32 / HOTOVO

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Přívěs Chepos CP-11 / Ripper Works / 1:32 / HOTOVO

Příspěvek od haageeman »

Ahoj,

po delší době způsobené né úplně plánovanou rekonstrukcí bytu zde vylezu s něčím novým a už téměř dokončeným...

Při práci na bytě jsem sice stíhal sem-tam něco lepit, abych úplně nezakrněl, ale nechtělo se mi moc fotit, takže jen něco málo jak psaní, tak fotek.
K "velké zelené obludě"(SCUD) jsem se rozhodl rozdělat hned trojici malých zelených obludek a to vojenské cisterny od "doktora". První na řadě měla být T 148 CAPL 15, abych si utvrdil zkušenosti z valníku. Po zralé úvaze (cisternu jsem nelepil), jsem se rozhodl raději pro přívěs (míň částí, míň peněz v případě neúspěchu :lol: ). A úvaha to byla správná...
Do modýlku jsem se pustil s vervou dle návodu Obrázek Obrázek Obrázek, upravil jsem si kostru Obrázek , abych eliminoval protlačení potahu. Všechno šlo skoro samo, než jsem nalepil přední a zadní čelo nádrže a ejhle Obrázek, nádržka se nám "trošku" pokroutila :o :!: Následovala objednávka nového kousku a opět hezky podle návodu... S větší opatrností a bedlivým sledováním geometrie jsem se propracoval nádrží Obrázek Obrázek. Pak už to byla klasická "doktorovina", spousta hezky sedících dílků... Pár jsem si jich přidal a kolečka doplnil o šroubení Obrázek. K dnešnímu dni je přívěs před dokončením Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek, chybí nějaká tá odrazka, světýlko, či žebřík, tak by mohlo být brzo zas něco hotového :P

PS: už se pracuje na T 148
Naposledy upravil(a) haageeman dne pon 11.2.2019 20:08, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
VašekS
Příspěvky: 985
Registrován: úte 9.10.2012 19:22
Bydliště: Písek

Re: Přívěs Chepos CP-11 / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od VašekS »

Ahoj.
Pěkná a čistá práce.
Obdivuji tvoji výkonnost a především schopnost pracovat na několika různých modelech souběžně.
To mi zatím nějak nejde. :?
Uživatelský avatar
kaktusak
Příspěvky: 2558
Registrován: sob 21.1.2012 10:39
Bydliště: Kyjov

Re: Přívěs Chepos CP-11 / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od kaktusak »

Jak ty to děláš ? Tak rychle a tak kvalitně lepit hned několik modelů naráz . Klobouk dolů .
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Přívěs Chepos CP-11 / Ripper Works / 1:32

Příspěvek od haageeman »

Ahoj,

rychle možná, kvalitu vidím jinde (Brzdič, yvan, zkooter, VašekS, hodně lidí od pásů, o lodích se nebudu bavit... a desítky dalších) :!: Všechno je otázkou priorit a já mám zrovna lepící období :lol:.
Ale ať blbě netlachám, zde mám hotovo, doplnil jsem "sklíčka" na odrazky, upravil světýlka a doplnil dráteničinu. Neopatrným hrabáním na model jsem lehce protačil žebrování, ale jinak spokojenost. Rourkování na ojátku se povedlo, modýlek jako takový bez chybek, samotná cisterna až napodruhý, ale někde se to jeden naučit musí... ;)
A výsledek vypadá následovně: Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Až bude nějaké "táhlo", udělám exteriérový fota do galérky.
Teď šupem na CAPL-a :!:

PS. Krajícu, už zase přispívám... :)
Uživatelský avatar
Brzdič
Příspěvky: 2378
Registrován: pon 12.12.2011 14:11
Bydliště: Brno

Re: Přívěs Chepos CP-11 / Ripper Works / 1:32 / HOTOVO

Příspěvek od Brzdič »

Pěkná práce. :)
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Přívěs Chepos CP-11 / Ripper Works / 1:32 / HOTOVO

Příspěvek od haageeman »

to Brzdič: - děkuji :!:
Kubaxx
Příspěvky: 59
Registrován: sob 18.2.2012 13:59
Bydliště: Jägendorf

Re: Přívěs Chepos CP-11 / Ripper Works / 1:32 / HOTOVO

Příspěvek od Kubaxx »

Slepeno pěkně :-), až na to že to není klasická "doktorovina" :-D.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: Přívěs Chepos CP-11 / Ripper Works / 1:32 / HOTOVO

Příspěvek od haageeman »

to Kubaxx: - omlouvám se, samozřejmě nechci okrádat autora, "doktorovinou" byli myšleny všechny modely vycházející pod hlavičkou
RipperWorks-u, proto ty úvozovky :!: Jinak děkuji... ;)
Odpovědět

Zpět na „Vojenská technika“