Tatry 815 PMS s radlicí BZ-T815 a břehovým dílem /RW/ /1:32/

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Uživatelský avatar
zkooter
Příspěvky: 483
Registrován: pon 24.6.2013 20:30
Bydliště: Břeclav

Re: Tatry 815 PMS s radlicí BZ-T815 a břehovým dílem /RW/ /1

Příspěvek od zkooter »

Ahoj Křemílku,

Pokud si to dobře pamatuji, tak smotané paraboly (díly 1f) vlepíš přesně jak píšeš do otvorů v nárazníku 1b. Do paraboly můžeš ale nemusíš vlepit špendlík jako žárovku nebo alu fólii, případně ji přebarvit stříbrnou barvou, jak už psali kolegové. "Skla" se potom lepí pouze na ty kulaté otvory světel, tedy musíš si buď vyseknout kkruhovým výsečníkem nebo vystříhnout kolečko z průhledné fólie nůžkami a to potom lepit na otvor světla. Fólii doporučuji před vystřížením zrubu narýhovat špendlíkem. Jinak obecně doporučuji fakt nespěchat, radši 4x krát měř a zkoušej na sucho, teprve potom přilep. Retušuj před slepením slabým štětečkem nebo párátkem pouze hrany dílů. Každopádně je dobře, že jsi s tím nefláknul a pokračuješ dále. Hlavní je se nevzdat, aspoň získáš zkušenosti na další modely. Držím palce při další tvorbě a budu sledovat. ;)
Uživatelský avatar
křemilek
Příspěvky: 114
Registrován: pon 25.2.2013 19:03
Bydliště: Brumov.Bylnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatry 815 PMS s radlicí BZ-T815 a břehovým dílem /RW/ /1

Příspěvek od křemilek »

prosím moderatora sekce o promazání tohoto vlákna o ty fotky na začátku začínám znova rám tak je to zbytečně dlouhé to vlákno děkuji Křemílek
Uživatelský avatar
Vojta Č.
Administrátor
Příspěvky: 1356
Registrován: pon 5.12.2011 16:28
Bydliště: Matka měst

Re: Tatry 815 PMS s radlicí BZ-T815 a břehovým dílem /RW/ /1

Příspěvek od Vojta Č. »

Dvě stránky jsou houby zbytečně dlouhý ;) Jen lep ;)
Uživatelský avatar
křemilek
Příspěvky: 114
Registrován: pon 25.2.2013 19:03
Bydliště: Brumov.Bylnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatry 815 PMS s radlicí BZ-T815 a břehovým dílem /RW/ /1

Příspěvek od křemilek »

ahoj jsem tu s postupem nárazník je zasklen fotka není nejlepší čočka mi to nechce pěkně vzít v reálu jsou skla pěkně čirá bez mlhy i žárovky jsem udělal do světel jsem spokojený měl jsem zadeček pořádně stáhnutý přilepení skel aby se mi nezamlžili že první můj nárazník vyšel až tak dobře myslel jsem si že bude horší tak tady ho máte

Obrázek
2015-11-01
Odpovědět

Zpět na „Vojenská technika“