ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32 - DOKONČENO

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
honzajs1161
Příspěvky: 2
Registrován: pát 20.11.2015 0:38

Re: ShKH vz.77 DANA od MUDr.Bruthanse

Příspěvek od honzajs1161 »

Tak už to tu nějakou dobu sleduju a nedá mi to abych si nepřisadil.To co tě čeká v nabíjecích nástavbách bude teprve ta správná prácička. S podavečem nábojů se trápím bratru už dva měsíce.Příležitostně přihodím nějakou fotku.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32

Příspěvek od haageeman »

Pánové, tak toto vědět, tak bych to radši nedělal, nebo bych nechal ta dvířka zavřená :!: :!: :!: Ale největší problém jsem si způsobil sám :evil: :!: :evil: Zapomněl jsem si totiž ty ,,prťavé čtverečky" před rozřezáním nasosnout ředěným Herkulesem a tak se mi samozřejmě pak při manipulaci začali vrstvit a rozpadat... fakt paráda :!: A tak hezky jeden po druhém a 72 krát... očistec a fúra sprostých slov!!! Po týdnu jsem se dopracoval sem ... Obrázek
... a pak už začala kompletace. Obrázek
,,Boudičku" jsem lepil v mezičase na odreagování a naštěstí jsem byl týden lyžovat, jinak nevím, nevím :twisted: asi bych pozbyl DANU :roll: Tak dobrou...
Uživatelský avatar
VašekS
Příspěvky: 989
Registrován: úte 9.10.2012 19:22
Bydliště: Písek

Re: ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32

Příspěvek od VašekS »

Jo, tohle je očistec.
Když už by Ti mělo z tý sériový drobotiny začít hrabat, koukni vedle k lodičkářům a řekni si v klidu: "Ještě je to dobrý." :lol: :lol: ;)

Já tyhle drobounký části podlepuju raději sendvičem z několika čtvrtek. Pak se mi to nevrství.
vojta78
Příspěvky: 855
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32

Příspěvek od vojta78 »

Ty kostičky jsem, hned po vyřezání, napustil vteřináčem a byl vcelku klid. I tak jsem se u lepení orosil.
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
Příspěvky: 186
Registrován: sob 21.1.2012 0:50
Bydliště: Chýně

Re: ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Vydrž :) Ten úžasný pocit když máš celý dopravník hotový v dlani a za sebou je nepopsatelný ;)
honzajs1161
Příspěvky: 2
Registrován: pát 20.11.2015 0:38

Re: ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32

Příspěvek od honzajs1161 »

Trpělivost přináší růže v tomhle případě hlavně úlevu.Dneska jsem celý dopravník nacpal do skříně, zalepila uklidil do krabice.Aspoň dva dny to nechci vidět.
Co se týče těch pidičtverečků, říznul jsem si jen proužek, natřel strany Herkulesem a pak teprv řel čtverečky.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32

Příspěvek od haageeman »

Dal jsem na Vaška, kouknul k shipákům a už se nebojím.,,Dám levou zadní" :!: :lol:
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32

Příspěvek od haageeman »

Ahoj

Rozhodl jsem se pokusit, dát ten zásobník za víkend, bo mě začíná strašit... takto to vypadalo "do kafíčka" Obrázek Obrázek a tímto končila sobota Obrázek, teda ta modelářská, ta skutečná výbornou ochutnávkou vín ;)
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32

Příspěvek od haageeman »

Obrázek Obrázek tak, ještě trocha retuše a můžem to poskládat dohromady :D
vojta78
Příspěvky: 855
Registrován: pát 20.1.2012 22:04
Bydliště: Šternberk

Re: ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32

Příspěvek od vojta78 »

To nejhorší máš za sebou. Teď dát to dohromady, vsadit do krabičky a zavřít vše dnem. Jedeš dobře.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32

Příspěvek od haageeman »

Tramtararááá a je to tady, bohužel i s chybkou, která mi to o pár hodin prodloužila :oops: , ale byla na vlastním přijímači a tak se o ní nebudu dál šířit. Výsledek je k posouzení zde: Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Ve výsledku to není snad tak nejhorší :?: Hrany na "boudičkách" doretušuji...
Pro dnešek vše, dobrou noc :!:
Uživatelský avatar
TOm.a.s.h.
Příspěvky: 186
Registrován: sob 21.1.2012 0:50
Bydliště: Chýně

Re: ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32

Příspěvek od TOm.a.s.h. »

Velká paráda! :)

Bohužel jsem si až teď vzpomněl, že v návodu a modelu je chyba u zásobníku. Jde o to že ty tři lůžka co jsou hned vedle sebe na užší straně mají být směrem k pozici časovače. Ale místa pro nalepení držáků nabíjecího lůžka jsou na opačné straně. Naštěstí to po nalepení není vidět. Mrzí mě, že jsem to neřekl dřív :(
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32

Příspěvek od haageeman »

Dobrý večer :!:

:arrow: TOm.a.s.h. - dík za slova chvály a vůbec nevadí, že sis nevzpoměl dřív. Proto jsem skončil s kitama, že tam bylo moc "přesna" , moc leptů a tak... tady si lepím hezky pro radost a nějaká ta chybka, hlavně co se týče rozdílu od předlohy, vůbec neva ;) :P

A teď k tomu, co jsem spáchal... konečně mám snad dokončenou "pásovku" a vlastně do konce už toho taky moc neschází. Dost mě bavil zaměřovač, to je na mé prstíky to pravé :o :!: Ale nechám posoudit Vám, jak jsem se s tím popral... Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Žádnou chybu ve šmikajdě jsem neobjevil, nebo si žádné nejsem vědom, dokonce i interiérové díly seděli hodně dobře, z nich jsem měl dost strach, ale zbytečně :!:
Tak zatím, třeba ještě něco přidám zítra.
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32

Příspěvek od haageeman »

Takže z dneška jenom pár fotek: vnitřky boudiček mám hotové a uzavřené podlážkou Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek a opět dobrou noc :!:
Uživatelský avatar
haageeman
Příspěvky: 726
Registrován: stř 4.2.2015 23:15
Bydliště: Náměšť nad Oslavou

Re: ShKH vz.77 DANA /RipperWorks/1:32

Příspěvek od haageeman »

Krásný nedělní dobrý večer všem... :!:

Tak už jdeme do finále...... Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek...... ještě jsem stihl "odrátkovat" věž,ale fotky dnes už nedám :!: I tak mě štve, že stíhám fotit jen večer, ale snad to není tak špatné :?: :roll: :!: Příště už snad s titulkem "dokončeno" :D


Dobrou noc!
Odpovědět

Zpět na „Vojenská technika“