TATRA 815 VP13 32 265 8x8.1R AV-15 / RW / 1:32

Moderátoři: Zrzek, spida, zvukar

Odpovědět
pilot
Příspěvky: 41
Registrován: pát 24.10.2014 15:54

TATRA 815 VP13 32 265 8x8.1R AV-15 / RW / 1:32

Příspěvek od pilot »

Ahoj
Už dlouho tiše sleduji toto forum a obdivuji místní stavitele. :) Stavím modely už pár let ale až teď jsem se rozhodl že začnu prezentovat svojí tvorbu :lol: cca pred 2 lety jsem narazil na toto fórum a zjistil jaké existují modely. Tak jsme neváhal a hned jsem si udělal zásobu modelů a jako první jsem se pustil právě do AV-15
A jelikož zde na fóru jsem na moc reportu nenarazil řekl jsme si že se o stavbu podělím :D


Teď už samotná stavba:
model jsem začal stavet před 2 lety, přičemž model byl krátce po začátku stavby odložen ;)
stavět jsem začal před 14 dny a to rovnou podvozkem. dost mě překvapilo jak na modelu všechno přesně sedí
a teď už pár fotek :D
Original:
Obrázek Obrázek

stavbu jsem začal podle návodu nárazníkem
Obrázek Obrázek

Poté následoval celý hlavní rám. Tady je škoda ze po 2 letech uskladnění se mi odlepila horní obšívka :( no snad se to stáhne nástavbou nebo navijákem 8-) jinak všechno padlo jak má až na par detailů
Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

A nyní aktuální postup:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
k podvozku mohu říci jen že mě velice překvapilo jak všechno dokonale sedí :o
A závěrečné foto :)
Obrázek

závěrem bych chtěl říct že moc velkou smršť příspěvků nečekejte. Moc času bohužel nemám :( a tento model mam takoví běh na dlouhou trať. věřím že před dokončením zvládnu postavit par dalších modelu :D :D
spida
Moderátor
Příspěvky: 735
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: TATRA 815 VP13 32 265 8x8.1R AV-15 / RW / 1:32

Příspěvek od spida »

No já myslím že pěkné ;)
Odpovědět

Zpět na „Vojenská technika“