Answer

Moderátor: Vojta Č.

Odpovědět
Uživatelský avatar
numi
Moderátor
Příspěvky: 847
Registrován: pon 12.12.2011 12:11
Bydliště: Třinec

Answer

Příspěvek od numi »

Answer obnovil vydavatelství a nastartoval špičkově. Na soutěži v PRZECISZOWIE představil tyto novinky.

http://www.answer.pl/cms.php?id_cms=9" onclick="window.open(this.href);return false;

Co můžu říct je že o jejich modely byl takový zájem, že vše z novinek rozprodal okamžitě ani nestačil vybalit. Zaujal mě M9 Rogers a tahač T980 Diamond a dále bitevník IJN ISE který má i přistávací palubu. Vypadá to, že Answer dost lidí zaujal. Tím mu držím palce.
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 626
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Answer

Příspěvek od Kuba78 »

hm me se teda ukazuje prd a kdyz vlezu na http://www.answer.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; tak maji web vyplneny lipsumem.. ?
Uživatelský avatar
AmatER
Příspěvky: 623
Registrován: sob 21.1.2012 16:02
Bydliště: Marienbad
Kontaktovat uživatele:

Re: Answer

Příspěvek od AmatER »

...a tenhle maličký fablok
Obrázek
lze úspěšně a s minimální pracností překonvertovat na český - tyhle stroje se sem dovážely.
Obrázek
Uživatelský avatar
numi
Moderátor
Příspěvky: 847
Registrován: pon 12.12.2011 12:11
Bydliště: Třinec

Re: Answer

Příspěvek od numi »

No mě to Kubo ukazuje normálně pokud zadáš tu adresu cos zadal ty musíš kliknout na velké slovo AKTUALNOSCI
Uživatelský avatar
kiwiisek
Příspěvky: 176
Registrován: úte 24.1.2012 13:25

Re: Answer

Příspěvek od kiwiisek »

Takže IJN KONGO je venku za 140zl a IJN ISE za 120zl..
Na GPM jsou obě za 140zl ;)
Roman V.
Příspěvky: 406
Registrován: pon 12.12.2011 21:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Answer

Příspěvek od Roman V. »

IJN Ise - hybridní japonská letadlová loď
Obrázek
Model vytištěný na 47mi listech papíru B4. Papír je hodně hrubý (podle mně ten nejlacinější), což má za následek velmi matný tisk ala MODELCARD z 90tých let. Návodovky jsou na velmi nízké úrovni, tzn. je jich málo (na 17ti stránkách), takže bude problém s usazováním dílů a co víc, není zde jediný bokorys nebo půdorys celé lodi. Dalším minusem je ztvárnění dřevěné paluby. Hrozně to mlátí do očí, nejen barvou, ale i silou čar mezi prkny.
Obrázek Obrázek
Suma sumárum, tento model měl někdo uložený na disku v komplu cca 10 let a ted se mu ho podařilo dostat do tiskárny. Je to škoda, předloha si zasloužila mnohem lepší modelové ztvárnění.
Ale pro sběratele a milovníky císařského námořnictva nutnost mít jeden kousek v archivu.
PS: Ve šmykajdě není ani jeden model palubního letadla :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Michal Dostál
Příspěvky: 439
Registrován: sob 21.1.2012 12:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Answer

Příspěvek od Michal Dostál »

Uf, to je hrozná škoda, docela jsem se na ní těšil.
Předloha je excelentní.
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: Answer

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

R.Vlach,
to že model neobsahuje ani jedno letadlo je dle skutečnosti, loď již na konci války prostě letadla neměla. To co japoncům zbylo si "vysřileli" jako kamikadze
viz zde http://zetmodel.webnode.cz/co-uz-mam-ho ... -ise-1944/

Takže za mě +, jelikož se autor nenechal obalamutit vzhledem na úkor věrnosti předlohy :)

Však i Yamato, při své poslední misi nemělo ani jedno letadlo ;)
Roman V.
Příspěvky: 406
Registrován: pon 12.12.2011 21:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Answer

Příspěvek od Roman V. »

Já to psal jako recenzi a když tam ty letadla nejsou, tak jsem to i napsal. Na obálce jsou nakreslená. Moc lidí tento model v rukou mít nebude, bylo vytisknuto pouze 350 kusů.
Roman V.
Příspěvky: 406
Registrován: pon 12.12.2011 21:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Answer

Příspěvek od Roman V. »

Tak a jsou zde na stole další novinky od firmy ANSWER.
Jedná se těžký tahač T980 DIAMOND a vlek na těžkou techniku M9 ROGERS Vše v měřítku 1:25.
Obrázek
Cena za oba modely je 145 zlotých (cca 900 ,-kč). Modely jsou už ve standardním formátu B4. Tahač obsahuje 5 stran návodových kreseb a 10 listů s díly. Přívěs má pouhé 3 strany návodovek a 8 listů s díly. Tisk je solidní na kvalitním papíře 180g a barva se doopravdy podobá khaki (je do hněda, tak jak má být). Oproti IJN ISE velká změna k lepšímu.

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek

Velkým plusem jsou laserové dezény u každého modelu.
Co říci na závěr? Oba dva modely patří k tomu nejlepšímu co Answer vydal, jak to bude s přesností, to zatím nevím. Cena je dosti vysoká, ale když od této ceny odečteme laserové dezény, tak jsme na mírně vyšším průměru. Předlohy jsou neokoukané a ani u plastáků nejsou k mání. Minusem jsou opět návodové kresby, je jich žalostně málo.
Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 360
Registrován: ned 21.10.2012 17:53

Re: Answer

Příspěvek od Zdeněk Krčmář »

Mě osobně u tahače zklamalo, že v sešitě nenajdeme nějaké "smetí na korbu", když porovnám třeba s famem, které je v tomhle opravdu best, tak je nutnost si nějaké ty doplňky dodělat...

Škoda no, tohle mě docela zamrzelo, budu muset zkopírovat z jiných stavebnic :)
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Answer

Příspěvek od Lukáš »

Z mého úhlu pohledu to i přesto vypadá hodně dobře.
mkzvk
Příspěvky: 42
Registrován: pát 20.1.2012 22:35

Re: Answer

Příspěvek od mkzvk »

A máme tady jednu novinku z japonských loděnic a sice letadlovou loď IJN TAIHO a pro milovníky vláčků lokomotiva ET 22. A to oba modely do konce ve speciální nabídce.Ti, kteří objednají kompletní sadu jednoho, neboi druhého modelu (model + laseroz) do konce ledna 2013 jej získají se slevou 25%. Cena za IJN TAIHO pak bude 385 zlataku namísto 515, a 260 namísto 315 zlatáků v případě ET 22. V cenách započteno poštovné. Sice pořádný ranec peněz, ale i tak zajímavá nabídka nemyslíte ?

IJN TAIHO
http://answer.pl/product.php?id_product=2612

ET 22
http://answer.pl/product.php?id_product=2611
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 1684
Registrován: sob 21.1.2012 9:23
Bydliště: Brno

Re: Answer

Příspěvek od Lukáš »

Několik novinek z dílny Adriana Wandtkeho ...

ObrázekObrázek Obrázek
... a Mariusze Kity

ObrázekObrázek Obrázek
Uživatelský avatar
L 3000
Příspěvky: 88
Registrován: sob 21.1.2012 21:28
Bydliště: Brno

Re: Answer

Příspěvek od L 3000 »

Tak to si nechám líbit ,krásný náklaďáky :-)
No koukám další plošina ..a žádnej humbuk u Poláků .-)
U nás by byl pěknej "rachot" tady na foru :D :D :D
Odpovědět

Zpět na „Novinky významných vydavatelů - Polsko“