RipperWorks

Moderátor: Vojta Č.

Odpovědět
Pavel M.
Příspěvky: 533
Registrován: pát 20.1.2012 22:52
Bydliště: Liberec

Re: RipperWorks

Příspěvek od Pavel M. »

Ahoj
to je škoda že nejsou fotky z bety.Pokud se jedna o stan a rogalo tak to mě nevadí,že nejsou.
jbb
Příspěvky: 199
Registrován: pát 20.1.2012 21:41

Re: RipperWorks

Příspěvek od jbb »

Užívám léta, takže jenom stručně
- retuš stříbrné opravdu není problém, pokud si ovšem modelář koupí například stříbrnou modelářskou barvu. Temperou tuto barvu opravdu nechytnete.
- rozkládací stan opravdu není možné udělat, respektive ne modelově - u p. Vyškovského to bylo řešené vyjížděním celého stanu z útrob, akorát že u mého GTC je tam interiér, že? Takže by to muselo být z nějaké látky či extra tenkého papíru a velmi pravděpodobně by to opravdu nefungovalo.
- rogalo - nejsou podklady a na celém modelu by měl smysl snad jen ten nosník křídla, co se cpe do šuplíčku pod nástavbou. Motor je schovaný ve schránce na boku a není vidět. A kdoví kam cpali kostru rogala.
- nasílení na bocích se lepit nemusí. Tedy na nástavbě nejsou bílé pruhy "kam nalepit", ale je tam celá grafika a kdo je dostatečně šílený, nalepí si doplňkové pruhy. Kdo šílený není, ponechá to tak. No a pak je ještě pár modelářů, kteří brblají, že mají na výběr - mimochodem možná by mi někdo z nich mohl poradit, co by mu bylo "zu recht", když není rád že si může vybrat.
- fotografie betastaveb - ono je pro betaře dost náročné lepit, řešit chyby a ještě jednou za čas si všechno sklidit a někde to fotit (protože za fotky na stole dostávají pravidelně "kůži" všichni i tady na DF, že?). Pro základní představu myslím náhledové fotografie stačí a určitě může být každý ze zde přítomných modelářů první, kdo tu stavbu rozfotí po dílkách (takže očekáváme cca 1310 fotek? :twisted: )
Pavel M.
Příspěvky: 533
Registrován: pát 20.1.2012 22:52
Bydliště: Liberec

Re: RipperWorks

Příspěvek od Pavel M. »

Ahoj
model mám doma.Při otevření obálky mi spadla prada!!Takže za mě palec nahoru ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
LSD
Příspěvky: 166
Registrován: sob 21.1.2012 14:21

Re: RipperWorks

Příspěvek od LSD »

Ahoj, GTC je famozní, už mám objednáno, fakt pecka, ale mám dotaz ohledně Babetty, co jsem viděl záběry v dokumentu a nebo fotky, Babetta byla béžová. Ale červenou měl model od mistra Vyškovského a tušim že i u Miniboxu byla červená
spida
Moderátor
Příspěvky: 736
Registrován: pon 12.12.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: RipperWorks

Příspěvek od spida »

No babeta je asi jediná součást modelu která se trochu liší od reálu, takže kdo by si chtěl vytunit i babetu tak..............
Obrázek
Obrázek
Pavel M.
Příspěvky: 533
Registrován: pát 20.1.2012 22:52
Bydliště: Liberec

Re: RipperWorks

Příspěvek od Pavel M. »

Ahoj
tak se kochám tatrovkou a na jednou koukám,že má stejnou SPZ jako tatrovka,která jela Dakar v roce 1986??Čím to??
Tomas
Příspěvky: 201
Registrován: ned 22.1.2012 16:28

Re: RipperWorks

Příspěvek od Tomas »

Dezény od Megagraphic pro GTC budou během příštího týdne.
jiri.k
Příspěvky: 484
Registrován: úte 3.1.2012 21:55
Bydliště: praha

Re: RipperWorks

Příspěvek od jiri.k »

Hele nestálo by zato si zmenšit babetu od čiháka z ABC?
Uživatelský avatar
LSD
Příspěvky: 166
Registrován: sob 21.1.2012 14:21

Re: RipperWorks

Příspěvek od LSD »

Díky za fotky Babetty, jinak Tatra dnes dorazila a musím říct že mi překvapil tisk, nejen stříbrná, ale i ostatní barvy, fakt se mi to líbí
JoseFxx
Příspěvky: 869
Registrován: sob 21.1.2012 15:51
Bydliště: Liberec

Re: RipperWorks

Příspěvek od JoseFxx »

Video kde je vidět jak vyndavali motorku čas 0:45
Uživatelský avatar
rybak
Příspěvky: 1058
Registrován: pát 20.1.2012 21:57

Re: RipperWorks

Příspěvek od rybak »

Tý jo, díky za ten odkaz, díky němu jsem našel toto video:
http://www.youtube.com/watch?v=RtQ-NrTniCg" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak mi přijde, že díky papírovému modelářství ta tatra kolem světa tak úplně nezapadla, co?
Uživatelský avatar
RadekV
Příspěvky: 261
Registrován: pát 20.1.2012 22:23
Bydliště: Kladno

Re: RipperWorks

Příspěvek od RadekV »

Také jsem hledal alespoň jednu fotku rogala už před delší dobou a nic jsem nevygůglil,škoda.
Kdyby byla alespoň jedna ( nejlépe barevná) na chycení tvaru a barvy.:-)
hepyno
Příspěvky: 46
Registrován: ned 22.1.2012 17:50

Re: RipperWorks

Příspěvek od hepyno »

Pozri si to video, čo sem zavesil rybak, okolo 23tej minúty ho môžeš zahliadnuť:
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... niCg#t=529" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
RadekV
Příspěvky: 261
Registrován: pát 20.1.2012 22:23
Bydliště: Kladno

Re: RipperWorks

Příspěvek od RadekV »

Dobrý,jen škoda,že jsem to nikde nenašel ke stažení,aby se dalo s obrazem trochu pracovat.
Díky:-) :-)
Uživatelský avatar
LSD
Příspěvky: 166
Registrován: sob 21.1.2012 14:21

Re: RipperWorks

Příspěvek od LSD »

Možná je to scestný, ale co jako hoooooodně hrubou předlohu použít to co tenkrát vyšlo jako minibox a podle toho udělat tu kostru a k tomu mít samozřejmě dostupný fotky?
Odpovědět

Zpět na „Novinky významných vydavatelů - ČR“