Budějovicko

Odpovědět
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Budějovicko

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Ještě mi řekněte, kde přesně se to vlastně koná a kde lze zanechat přibližovadlo. Vloni jsem to vynechal.
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od Daniel »

Je to zezadu Metropolu - naproti vchodu do divadla , resp. proti rozhlasu. Z druhé strany je vlastně strojárna. S parkováním bud na Senovážném, nebo po nábřeží (obojí palcené) a nebo potom hlouběji v Havlindě - ale nevím jestli tam ted nejsou modrý pruhy.
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od IceZero »

nebo bych to zkusil před muzeem. v sobotu je do 12 a myslím 15 kaček za hodinu. jinak Dan místo popsal přesně... když přijdeš a Metropol ke vchodu do divadla bejvá venku před místem výstavy takový to reklamní Áčko :D
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 307
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Budějovicko

Příspěvek od Lepič »

Nazdar bando !

Začínám pracovat na programu pro online přihlašování modelů na soutěže a chtěl bych ho zkušebně umístiti někam na web, tak mě napadlo při té příležitosti spáchat i naše klubové stránky, kam bych to pak dal.

Chtěl bych znát i vaše názory a to na obsah stránek a jejich umístění a hlavně bych se chtěl domluvit na způsobu komunikace. Pracuji na směny, takže se na skypu všichni najednou asi nesejdeme, proto navrhuji jednat po emailu, moje adresa je: jirka1968@gmail.com, můžete mi tam hned napsat co si o tom myslíte.

Na programu a stránkách budu dělat hlavně o víkendech, takže první výtvory bych měl mít koncem ledna.

Jirka
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 307
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Budějovicko

Příspěvek od Lepič »

Čus,

nešlo to jak jsem si původně představoval, ale už mám nějakou představu jak by přihlašování on line mohlo fungovat.
V Lužánkách a nebo v nějaké blízké klidné restauraci s Wifi můžu něco odprezentovat.

Pojedem pravděpodobně celá rodina a budeme zase u kamaráda v Kuřimi, na soutěži budu v pátek večer a v sobotu asi tak od deseti, tak si na to můžeme někde sednout.

Jirka
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 307
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Budějovicko

Příspěvek od Lepič »

Nazdar,

potrvzuji termín akce medaile. Jak už jsem někomu asi řekl, bude to v sobotu 10. 3. od 9:00 v domě dětí v Růžové ulici. (To je tam co máme soutěž) :P

Jirka
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od Daniel »

Potvrzuji účast a těším se :D
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 307
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Budějovicko

Příspěvek od Lepič »

Jak jsem slíbil v Brně, začínáme s kamarádem pracovat na našich stránkách. Doména je zaregistrovaná, ladíme testovací verzi a systém pro přihlašování modelů.
Až budou nějaké koukatelné výsledky, pošlu odkaz.

Registrátor ale chce zaplatit za vedení domény a hosting na rok dopředu, dělá to 1585 Kč včetně DPH.
Pokud budu počítat se všemi (já, Dan, Zbyněk, Honza, Tomáš, Jirka a Víťa) dělá to 227 korun na osobu.
Můžete mi to přinést na akci medaile, nebo poslat na účet. Napište mi sem jakou možnost preferujete a já vám pošlu číslo účtu.

Jirka
Uživatelský avatar
Slepičák
Příspěvky: 345
Registrován: stř 14.3.2012 18:13
Bydliště: Dráchov;JČ kraj

Re: Budějovicko

Příspěvek od Slepičák »

Donesu na medajle.
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od Daniel »

Přinesu na medaile.
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 307
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Budějovicko

Příspěvek od Lepič »

Tak už to běží !

Stránky kjpapzv.cz už jsou oficálně na síti, přihlašování modelů je plně funkční a právě jsem ho přidal do vlákna k soutěži.

Zatím jako členové nemůžete nic vkládat, protože se prý nějak divně uložily přihlašovací údaje a musí mi to tvůrce stránek opravit. Jestli vydržíte, rozdám vám hesla na Růži, kdo by se chtěl prsit hned, napište a já to zkusím urychlit.

Jirka
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 307
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Budějovicko

Příspěvek od Lepič »

Zdravím,

na soutěži jsem navrhoval setkání v červnu, s tím že asi budu mít čas až po 16.6. a také to tak dopadlo.

Takže nabízím termíny v sobotu 16.6. nebo 23.6. místo a přesný čas nechám na vás. Původně jsme si s holkama myslili že bychom udělali výjezdní setkání v Krumlově, ale Veronika bude od 10. v lázních, takže mě je celkem jedno kde se sejdeme.

Program setkání bude vyhodnocení soutěže a plánování patláka na podzim.

PS: vyzkoušejte si hesla na stránky a něco tam napište, nebo vložte fotky
Uživatelský avatar
Slepičák
Příspěvky: 345
Registrován: stř 14.3.2012 18:13
Bydliště: Dráchov;JČ kraj

Re: Budějovicko

Příspěvek od Slepičák »

Ahoj,16.6 valím na tři sestry tak bych volil víkend po tom

Tomáš
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od Daniel »

Dal bych přednost pátečním termínům (pokud by to šlo) a klidně dorazím opět do Hradce (myslím že ceny tam máte lidovější než tady u nás v ČK :( )
Uživatelský avatar
Slepičák
Příspěvky: 345
Registrován: stř 14.3.2012 18:13
Bydliště: Dráchov;JČ kraj

Re: Budějovicko

Příspěvek od Slepičák »

A nebo v pátek 15. také bych nebyl proti
Odpovědět

Zpět na „Schůzky modelářů“