Budějovicko

Odpovědět
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od IceZero »

já posun beru na vědomí taky. jak to bude se mnou ještě nevím, ale pokud to jen trošku bude možné dorazím.
Uživatelský avatar
Krejcak
Příspěvky: 176
Registrován: úte 26.12.2017 13:06
Bydliště: Českokrumlovsko

Re: Budějovicko

Příspěvek od Krejcak »

OK, změna zanesena v kalendáři.
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 308
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Budějovicko

Příspěvek od Lepič »

Zdar bando,

tak nám koronavir zakázal Ostravu :(

Jestli jste si zatím nerušili volno a propustky z domova, co si udělat nějaký společný výlet ?

Napadá mě třeba Sladovna v Písku, nebo nějaké zajímavé muzeum ?

Můžeme to probrat na obědě po medailích.


PS: Opět budu chtít příspěvek na doménu
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 308
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Budějovicko

Příspěvek od Lepič »

A všechno je zase jinak !

S uzavřením všech škol, zavřeli na neurčito do karantény i DDM, takže se akce medaile definitivně ruší !

Měli bychom se někde sejít a probrat další postup. V sobotu 14. nebo 21. místo a čas podle domluvy.
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od IceZero »

ahoj, no taky mě to napadlo já sem na jihu 14 a pak až 28.3 - takže za mě beru spíš tenhle víkend.
Uživatelský avatar
Daniel
Příspěvky: 1015
Registrován: úte 29.5.2012 8:27
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od Daniel »

Pro mne taky raději tenhle víkend. A pokud to bude jen schůze, co to udělat v pátek odpoledne/večer - takovou pracovní večeři?
Uživatelský avatar
Krejcak
Příspěvky: 176
Registrován: úte 26.12.2017 13:06
Bydliště: Českokrumlovsko

Re: Budějovicko

Příspěvek od Krejcak »

Ahoj, mě je to úplně jedno, ale Danovo nápad se mi také zamlouvá - nebude rozbitá sobota. Každopádně aktuálně jsem schopen se přizpůsobit jakémukoliv termínu.
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 308
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Budějovicko

Příspěvek od Lepič »

Pátek by u nás taky šel, ale budu mít dlouhou směnu a nevím přesně kdy skončím, možná až v 7 večer, tak by to bylo spíš na tu večeři...

Budu na příjmu a můžu průběžně informovat přes SMS
Uživatelský avatar
Slepičák
Příspěvky: 345
Registrován: stř 14.3.2012 18:13
Bydliště: Dráchov;JČ kraj

Re: Budějovicko

Příspěvek od Slepičák »

Tenhle víkend díky chřipce nemohu. Vyhovoval by mi spíše ten další
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 627
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Budějovicko

Příspěvek od Kuba78 »

Slepičák píše:Tenhle víkend díky chřipce nemohu. Vyhovoval by mi spíše ten další
jsi si skutecne jisty, ze se jedna jen o chripku? pro takoveto pripady je tu na foru rubrika "Karantena".. :-)
Uživatelský avatar
IceZero
Příspěvky: 574
Registrován: sob 21.1.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: Budějovicko

Příspěvek od IceZero »

no já myslím že v tuhle chvíli pátek stejně padá, ať už je to chřipka, rýmička nebo to často skloňované slovo na K.
vzhledem k tomu, že Jirka může až kolem sedmé a měli bychom tak hodinu na večeři a pokec než nás v osm vyhodí, budeme muset najít jiný termín... po pravdě s tím vyhlášením měsíce nouzového stavu a možností prodloužení může být taky pěkně ohrožen i Chodov :( a kdo ví co ještě
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 308
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Budějovicko

Příspěvek od Lepič »

:lol: Tohle vlákno asi sleduje Velký Bratr, jak se na něčem domluvíme, hned nám to zakážou :lol:

Právě jsem mluvil s Danem, setkání je zrušeno, zůstaneme doma a budeme sledovat další vývoj. Domluvit se pak můžeme podle situace.

Kdyby se vyskytla potřeba něco projednat, můžeme si zavolat, skypovat, nebo napsat sem.

Howgh, mějte se 8-)
Uživatelský avatar
Lepič
Příspěvky: 308
Registrován: pon 23.1.2012 22:06

Re: Budějovicko

Příspěvek od Lepič »

Klubový víkendový tlachák/patlák 19. - 21. 6. 2020

Zdar bando, jak už jsem nabízel na posledním setkání v Udírně, a psal mailem, uděláme si malé soustředění u nás na chalupě v obci Stříbřec čp 18+19.

Součástí soustředění bude asi i malé lepeníčko pro místní děti v nově zrekonstruované tělocvičně - lidé z obce mají zájem, uvidíme jak to půjde podle aktuální situace.

Program by měl být asi takový: příjezd a ubytování je možné od pátku večer, pak možná trochu patlání. V sobotu od 9 do 15 lepení s dětmi s přestávkou na oběd, odpoledne a večer patlání, tlachání, grilování a nějaká ta zábava. V neděli snídaně, případně oběd, relax a rozchod.

Ubytování pro členy klubu je připraven pokoj pro hosty s kapacitou až 6 lůžek s vlastním příslušenstvím, případně velká zahrada pro stany či karavany.

Strava bude domácí, k obědu asi nějaká ryba, nebo guláš, sekaná, karbanátek, podle toho co ulovíme. Večer na gril taky něco seženeme, nebo kdo co přiveze.

Nealko i alko nápojů bude dostatek, hospoda by měla být otevřená, případně koupíme soudek, a z kohoutků nám i voda teče.


Teď bych ale chtěl vědět:
1. Chcete patlat, nebo jen tlachat ? (lepení pro dětičky zvládnu sám)
2. Přijedete v pátek, nebo až v sobotu ?
3. Mám zajistit allinkluzive, nebo třeba sud přiveze někdo z Budějovic ?
4. Chcete i koblihy ? (Veronika se těšila že je bude smažit na soutěži)

Vítáni jsou i nečlenové klubu, kteří by se chtěli přijet podívat a chvíli pobejt, dejte mi ale předem vědět na telefon nebo mail, kvůli ubytovací kapacitě, zahrada je sice velká, ale víc než tři karavany tam asi nedostanem. ;)
775 621 942 - volat raději večer, mail jirka1968@gmail.com

Upozornění pro všechny: na chalupě je špatný signál mobilních operátorů, teď už tam budu asi každý víkend, takže budu hůř dostupný na mobilu.
Uživatelský avatar
old_Mr_Grim
Moderátor
Příspěvky: 801
Registrován: pon 12.12.2011 11:48
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Budějovicko

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Jirko, jestli mi to toho nevleze nějaká nenadálost, tak bych přijel v pátek. Možná bych i něco spatlal.
A teď otázka: mám něco zajistit, přivézt, obstarat?
Spát můžu v bivaku na zahradě. Potřebuju místo 2x0,8m :lol:
Uživatelský avatar
Slepičák
Příspěvky: 345
Registrován: stř 14.3.2012 18:13
Bydliště: Dráchov;JČ kraj

Re: Budějovicko

Příspěvek od Slepičák »

Také bych dorazil v pátek,ještě ale nevím zda jen Cornym (jestli nevadí) nebo se ženou. Já kdyžtak patlání vynechám a budu klidně jen tlachat. Ale stan nevedu,prosil bych ubytování pod střechou a Corny může spát v autě.
A ta samá otázka co má Zbyňa, je potřeba něco obstarat či zařídit?
Odpovědět

Zpět na „Schůzky modelářů“