Plzeň

scad
Příspěvky: 69
Registrován: ned 22.1.2012 23:46
Bydliště: Klatovy

Re: Plzeň

Příspěvek od scad »

Klucí plzeňský... až teď jsem vás tady našel! Sice pořád Klatovy, ale rád dojedu :D Do Velblouda je ještě daleko takže, platí pořád ty vaše pondělky od 4 do 6? A nebo ještě líp, kdy plánujete nějaký posezení u piva apod.
HAAL.70
Příspěvky: 71
Registrován: ned 5.2.2012 2:24
Bydliště: doma

Re: Plzeň

Příspěvek od HAAL.70 »

Čágo scade.
Jo ,jo,ty pondělky stále platí.
A pivo?Nevím,já s nima nepíju,píju si sám.Pořád se klucí kasají"dáme pivo,dáme pivo."A prd.Oni cůcaj jedno pivo celej čas.Oni to cůcaj jak komáří :lol: ,kdešto já jak h-ovád-o :twisted: .
Ale stav se,rádi Tě uvidíme.
P.S.Na Chodově jsme byli tří.
HAAL.70
Příspěvky: 71
Registrován: ned 5.2.2012 2:24
Bydliště: doma

Re: Plzeň

Příspěvek od HAAL.70 »

Honzové,vše nejlepší k svátku. :twisted: .
marťas858-Týřovman
Příspěvky: 133
Registrován: stř 1.2.2012 20:36

Sraz Plzeňských modelářů 6.8.2012 v 17:00 restaur. U lízala

Příspěvek od marťas858-Týřovman »

Ahoj všichni Plzeňští a okolí Plzně.
V pondělí 6.8.2012 máme sraz s klukama ze z Plzně v restauraci U lízala od 17:00. Minule byla děsná sranda, kolega dokonce měřil servírku, jestli se vejde na stůl, abychom z ní mohli slíznout šlehačku. :lol: Druhý kolega pak musel servírkám prý přinést kytku, aby nás tam příště pustily znovu. :D Tudíž to máme vyžehlené a můžeme směle pokračovat. Adresa restaurace je Purkyňova 41. Je to takový průchod barákem dozadu. Když bude hezky, budeme vzadu na zahrádce a když ne, tak uvnitř. Rezervace zajištěna. Kdo chcete, přijďte. Nuda rozhodně nebude. Těšíme se na včechny Plzeňské, které ještě neznáme. V plánu je i příprava na soutěž, která bude probíhat 20. října v Plzni opět v Pallovce.

Martin
HAAL.70
Příspěvky: 71
Registrován: ned 5.2.2012 2:24
Bydliště: doma

Re: Plzeň

Příspěvek od HAAL.70 »

Martine?!Kde jsi vzal to "ze z Plzně???"Jsi Pražoun,nebo co?Zamysly se nad sebou,nad tím jak prezentuješ Plzeň.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( .
Naposledy upravil(a) HAAL.70 dne pon 13.8.2012 14:09, celkem upraveno 1 x.
Zrzek
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: pon 12.12.2011 20:19

Re: Plzeň

Příspěvek od Zrzek »

HAAL.70 - vskutku přínosný a reprezentující příspěvek. :roll: :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 626
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Plzeň

Příspěvek od Kuba78 »

HAAL.70 píše:Martine?!Kde jsi vzal to "ze z Plzně???"Jsi blbej Pražoun,nebo co?Zamysly se nad sebou,nad tím jak prezentuješ Plzeň.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( .
no, kdyz se nad tim zamyslYm, tak tohle taky neni zrovna reprezentace.. :)
HAAL.70
Příspěvky: 71
Registrován: ned 5.2.2012 2:24
Bydliště: doma

Re: Plzeň

Příspěvek od HAAL.70 »

Koho se to dotklo,tomu se omlouvám.Ale nechtěl jsem tím říc,že Pražáci jsou blbí.
Sypu si popel na hlavu.
Naposledy upravil(a) HAAL.70 dne pon 13.8.2012 15:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kuba78
Příspěvky: 626
Registrován: úte 3.1.2012 19:27
Bydliště: Doma

Re: Plzeň

Příspěvek od Kuba78 »

HAAL.70 píše:Koho se to dotklo,tomu se omlouvám.Ale nechtěl jsem tím říc,že Pražáci jsou blbý.
Sypu si popel na hlavu.
ti pražáci.. blbí.. měkké i.. ach, ač sem téměř nejhorší druh pražáka (tedy naplavenina), nikterak se mě tento výkřik do tmy nedotýká, drásá mi srdce mé spíše forma tvá, nikoli obsah..

mimochodem o vyrazu "ze z plzne" sem cetl nejaky jazykovy rozbor. ze pry by to nikdy zadny plzenak nikdy nerekl, ze to o nich tvrdi opravdu jen prazaci a plzenaky to sejri :-)
marťas858-Týřovman
Příspěvky: 133
Registrován: stř 1.2.2012 20:36

Re: Plzeň

Příspěvek od marťas858-Týřovman »

Jediný, koho to tu sejří je Haal70. A mě to hrozně baví, že ho můžu takhle deptat. Klucí, tak je to tu! Plakát a propozice na vemblouda už visí.

Marťas
Uživatelský avatar
jezdec
Příspěvky: 162
Registrován: sob 21.1.2012 8:15
Bydliště: Chotěšov Plzeň-Jih

Re: Plzeň

Příspěvek od jezdec »

Přátelé v patlu, v pátek bych mohl na vemblouda přivézt "pár" svých Dakarek, podle toho jak velkou krabici seženu. Snad tím nikoho neurazím :D
Uživatelský avatar
JaKR
Příspěvky: 189
Registrován: sob 21.1.2012 10:15
Bydliště: Plzeň

Re: Plzeň

Příspěvek od JaKR »

Naopak. Budeme rádi.
scad
Příspěvky: 69
Registrován: ned 22.1.2012 23:46
Bydliště: Klatovy

Re: Plzeň

Příspěvek od scad »

Přátelé, jakpa Neratovice? Jedete tam někdo? Pokud ano, byla by možnost se (cenzura) k vám do dopravního prostředku?

Martas mi na velbloudovi říkal že tam někdo z vás určitě pojede a že určitě nebude problém mě případně přibrat :)
Uživatelský avatar
jezdec
Příspěvky: 162
Registrován: sob 21.1.2012 8:15
Bydliště: Chotěšov Plzeň-Jih

Re: Plzeň

Příspěvek od jezdec »

Ahoj klucí plzeňský, nepojede náhodou někdo do Brna? Že bych si přisedl do vozu.
marťas858-Týřovman
Příspěvky: 133
Registrován: stř 1.2.2012 20:36

výlet směr Banská Bystrica

Příspěvek od marťas858-Týřovman »

...........
Odpovědět

Zpět na „Schůzky modelářů“