Liberec

Uživatelský avatar
Michal Dostál
Příspěvky: 439
Registrován: sob 21.1.2012 12:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Liberec

Příspěvek od Michal Dostál »

Určitě to má cenu. Rád tě uvidím a promluvíme si o to fanklubu :).
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 399
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Liberec

Příspěvek od Medium »

A heleme se, Bernie, Michal Dostál a teď ještě Bakulda...no jo, elita se sjíždí do Liberce. A jinak doraž bez obav, takovej Michal je od "kruháče" z Rychnova, a taky se mu občas za to nesmějem :) A já jsem jinak schopnej mlčet klidně půl dne. (Protože jím, a splnou pusou se nemluví.)
bernie
Příspěvky: 690
Registrován: úte 14.2.2012 11:15

Re: Liberec

Příspěvek od bernie »

Plán dovolené mám v hlavě poskládaný tak, aby dnem s nejhorším počasím byl právě návštěvní den Liberce /holky chtějí znovu do "íkváče", žena do botanické, já bych si rád prohlídl malé - bílé kočičky. Podle předpovědi je to zatím ale jedno :D
Uživatelský avatar
Bakulda
Příspěvky: 710
Registrován: úte 3.1.2012 20:24
Bydliště: Benešov

Re: Liberec

Příspěvek od Bakulda »

Veřejně potvrzuji svoji účast, instrukce jsem obdržel a teď již nezbývá nic jiného než se těšit.
Uživatelský avatar
FreeVoj
Příspěvky: 264
Registrován: ned 22.1.2012 15:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Liberec

Příspěvek od FreeVoj »

Hola hola, další sraz bude v Rychnově- v Besedě tento pátek 7.9. od cca 17:30

Je mnoho otevřených témat, nejen výstavových.

Dopředu si rozmyslete, kolik každý je schopný udat plakátů, je jich omezené množství.
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 399
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Liberec

Příspěvek od Medium »

Předvánoční čas naskytuje ideální příležitost uspořádat společnou besídku a vypít nějakou tu desítku, jedenáctku a více. Jako termíny se nabízejí zbývající pátky+soboty. Což je 14.+15. 12 a 21.+22. 12. Tak dejte vědět v co nejkatším termínu (do středy) který den vyhovuje. Buď zde nebo mail.
Uživatelský avatar
Medium
Příspěvky: 399
Registrován: pon 30.1.2012 21:28

Re: Liberec

Příspěvek od Medium »

Vzhledem k našemu časovému vytížení by se sešli asi tak 2 člověci - tedy necháme posezení na leden.
Uživatelský avatar
FreeVoj
Příspěvky: 264
Registrován: ned 22.1.2012 15:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Liberec

Příspěvek od FreeVoj »

Zítra, tedy 11.1.2013 v 18 hodin sraz v obligátním panoptiku, rezervace je na jmého "Volný"... Těším se na všechny dorazivší ... :-)
Uživatelský avatar
Michal Dostál
Příspěvky: 439
Registrován: sob 21.1.2012 12:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Liberec

Příspěvek od Michal Dostál »

To zas bude otázka na číšnici "má tady volný stůl". :)
Uživatelský avatar
FreeVoj
Příspěvky: 264
Registrován: ned 22.1.2012 15:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Liberec

Příspěvek od FreeVoj »

GAP tento pátek - 7.6.2013 ve Svijanské hospodě u Lva od 18h, rezervace na mé jméno.
Uživatelský avatar
FreeVoj
Příspěvky: 264
Registrován: ned 22.1.2012 15:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Liberec

Příspěvek od FreeVoj »

V sobotu 29.6.2013 v 19h u mě na zahradě... ti, kteří ještě nebyli a chtějí přijít, napište si o instrukce
Uživatelský avatar
FreeVoj
Příspěvky: 264
Registrován: ned 22.1.2012 15:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Liberec

Příspěvek od FreeVoj »

Dnešní schůze se ruší... vzhledem k počasí a dovoleným...
Uživatelský avatar
FreeVoj
Příspěvky: 264
Registrován: ned 22.1.2012 15:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Liberec

Příspěvek od FreeVoj »

tak tuto sobotu to vypadá nadějně, čili=>

7.9.2013 od 19 hodin ve Svijanské u Lva, rádi uvidíme všechny členy i nečleny... stůl zamluven na jméno Vojtěch Volný
Uživatelský avatar
FreeVoj
Příspěvky: 264
Registrován: ned 22.1.2012 15:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Liberec

Příspěvek od FreeVoj »

Koukám, že jsem tu zapomněl napsat v listopadu...

V každém případě první letošní liberecká sešlost bude 25.1.2014 ve Svijanské restauraci u Lva (pod hotelem Zlatý Lev), stůl bude zamluven na 18:30 (doufám :-D) na jméno Vojtěch Volný
DDM Vetrnik
Příspěvky: 139
Registrován: sob 11.2.2012 23:53
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Liberec

Příspěvek od DDM Vetrnik »

Datum 29. března 2013 vstoupí do historie klubu papírových modelářů LICARD. Podařilo se nám sejít k prvnímu společnému lepení modelů, které by se mělo konat jednou za měsíc nebo alespoň jednou za 6 týdnů. Navzájem se lépe poznáme, ukážeme si některé "jen ty naše nejlepší" postupy a fígly. Sešli jsme se v prostoru modelářské dílny kroužku papírových modelářů v DDM Větrník Liberec.

Slezina začala v 15 hodin a rozcházeli jsme se mezi 8. až 9. hodinou večerní. Můj pocit byl z tohoto setkání velmi dobrý a myslím si, že i ostatním zúčastněným se tato akce líbila. Kromě mé maličkosti přišel Vojta, Martin a Richard se synem Míšou. Potěšilo mne také to, že všichni jsme si vzali modely, které si nečiní nároky na supermodel roku, ale o to více to byly model podle gusta každého z nás. Nezbývá mi nic jiného než poděkovat všem zúčastněným za jejich přítomnost a budu se těšit na další setkání, kterého se mohou účastnit i nečlenové klubu.
Odpovědět

Zpět na „Schůzky modelářů“