Prostějov a okolí

Uživatelský avatar
TonyR
Příspěvky: 43
Registrován: sob 21.1.2012 14:47
Bydliště: Olšany u Prostějova

Re: Prostějov a okolí

Příspěvek od TonyR »

Za mě klidně, budu jen rád, že poznám lidi i osobně a ne jen přes DF.
velda
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 2.2.2012 23:24
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostějov a okolí

Příspěvek od velda »

Za mě taky, není problém, docela solidně jsme pokecali s Tonym. Takže bych to viděl začátkem srpna. Můžem se dohodnout i tady. Zatím se mějte Velda.
namestek
Příspěvky: 9
Registrován: sob 14.4.2012 10:33

Re: Prostějov a okolí

Příspěvek od namestek »

Zdravím všechny příznivce papíru a nůžek. Na forum sleduji kde co, ale toto vlákno jsem objevil až nedávno. Protože poslední příspěvek je staršího data, zeptám se, zde se setkáváte. Čas je to, co kolikrát nemám, ake pokud by byl, určitě bych se rád setkal s osobností jako je Velda a další. Nashle. Roman.
velda
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 2.2.2012 23:24
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostějov a okolí

Příspěvek od velda »

No myslím že nastává čas to tady znovu provětrat - poněkud to zaspalo a pokud máte někdo nejaký konkrétní návrh, sem s ním. Může to být třeba první a poslední středa v měsíci a nějaké to místo. Zatím navrhuji střed Prostějova. Pokud by bylo více zájemců i z OL případně dalších lokalit, může to být jednou tam, podruhé tam atd... Jde jen o to se domluvit. Poslední setkání špatné nebylo, ale prostě tak nějak dva lidi mi připadá dost málo. Proto se musí určit nějaké, datum místo, čas, tak aby to vyhovovalo co nejvíce lidem v nějakém předstihu, aby si ten čas udělali. Můžete se ozvat i jinak než sem a i mimo termíny např. na mé http://www.papermanie.cz" onclick="window.open(this.href);return false;, buď do fóra, knihy návštěv a případně zapojili i lidi, o kterých víte a kteří by měli případně zájem. Většinou to padá právě na domluvě s časem. Jde o to abychom věděli že o schůzky zájem je. Velda.
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 343
Registrován: pát 20.1.2012 23:39
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostějov a okolí

Příspěvek od Raven »

určitě bych byl pro i pro OL (jednou tam a jednou tam) jsem ze Šumperka a PV mám trochu z ruky...
velda
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 2.2.2012 23:24
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostějov a okolí

Příspěvek od velda »

Vážení kolegové, v součinnosti s FB je navrženo setkání papírových modelářů z OL kraje - citace z FB / Takže kolegové z Ol kraje, vzhledem k tomu, že tu nikdo zatím nenavrhl místo setkání, tak pro začátek navrhuji restauraci na Hlavním nádraží - je pěkně opravená a myslím, že místo bude také. Navíc mám za to, že všichni ví kde HL. nádraží je. Takže 7.6. od16.00hod. Pak se případně můžem domluvit na jiné místě. Poznávací znamení “nějaký minibox“ na stole .Tak jsem zvědav kolik nás dorazí...
Uživatelský avatar
TonyR
Příspěvky: 43
Registrován: sob 21.1.2012 14:47
Bydliště: Olšany u Prostějova

Re: Prostějov a okolí

Příspěvek od TonyR »

Já vím jistě, že nedorazím, bohužel teď nemám čas na žádnou zábavu :cry:
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: Prostějov a okolí

Příspěvek od JanO »

Mohl bych se zastavit, když to mám po cestě.
velda
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 2.2.2012 23:24
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostějov a okolí

Příspěvek od velda »

Zdravím, takže schůzka OK, probrali jsme kde co, tedy co se týká modýlků a ještě toho spoustu zbylo. 11ka Pardál byla také solidní :D . Jen si myslím, že na to, že Olomoucko je celkem dost velký kraj, jsou čtyři účastníci poměrně málo. Těm kteří se zúčastnili děkuji a ostatní snad příště. Takže další schůzka před prázdninami 28.6.013 opět na stejném místěrestaurace HL. nádraží OL - zatím nebylo určeno jinak) v 17hod. (čas o hodinu posunut).
JanO
Příspěvky: 521
Registrován: sob 21.1.2012 19:44

Re: Prostějov a okolí

Příspěvek od JanO »

Setkání bylo zajímavé, ale 17 hodina je pro mě už pozdě. Vzhledem k očekávanému stěhování národů se budu snažit opustit Olomouc co nejdřív :x .
Uživatelský avatar
fantomas666
Příspěvky: 151
Registrován: sob 21.1.2012 12:43
Bydliště: Olomouc

Re: Prostějov a okolí

Příspěvek od fantomas666 »

Jestli můžu rád se ukážu :)
Uživatelský avatar
fantomas666
Příspěvky: 151
Registrován: sob 21.1.2012 12:43
Bydliště: Olomouc

Re: Prostějov a okolí

Příspěvek od fantomas666 »

Jen pro upřesnění... Platí to tento pátek? A vážně je nutný minibox jako poznávací znamení? ;)
velda
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 2.2.2012 23:24
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostějov a okolí

Příspěvek od velda »

No nikdo neprotestoval, takže datum platí. Co se týká miniboxů, tak pokud bys znal lidi co se zůčastní, osobně tak to možná nutné není, ale pokud se osobně všichní neznáme, považuji to za dobré poznávací znamení. Už se tady stalo, že lidi chodili okolo sebe a nepoznali se (viz. setkání v Ostravě) takže proč ne, nebo se za modýlek stydíš? :D , není proč. Nicméně můžeš vzít i jiný model, třeba větší.
velda
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 2.2.2012 23:24
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prostějov a okolí

Příspěvek od velda »

Zdravím, takže člověk míní a ten nahoře mění. Bohužel to počasí mě nějak skolilo a jsem pořádně nachlazený, takže tentokrát se nezůčastním.
dravec
Příspěvky: 272
Registrován: pon 3.3.2014 15:44

Re: Prostějov a okolí

Příspěvek od dravec »

Rád bych využil toho, že v Olomouci bude probíhat FOR model ve dnech 14.-16.3 2014 a tak bych rád uskutečnil setkání na této akci. Přesnou hodinu a místo zatím stanovovat nebudu, protože by bylo dobré se na přesné hodině domluvit. Jisté je, že to bude v sobotu 15.3. a čas by se přizpůsobil hlavně lidem mimo Olomouce.
Odpovědět

Zpět na „Schůzky modelářů“